Mick Jagger

i

Autor: LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

77-letni Mick Jagger z 35-letnią dziewczyną i synkiem na zdjęciu! To bardzo rzadkie

2021-07-18 22:20

W swoim rockowym życiu Mick Jagger był wiele razy zakochany. Frontman The Rolling Stones może pochwalić się dziewięciorgiem dzieci z pięcioma różnymi kobietami! Od sześciu lat gwiazdor jest związany z młodszą od siebie o 42 lata Melanie Hamrick. Para w 2016 roku doczekała się syna. Teraz cała rodzina zapozowała do wspólnego zdjęcia.

Mick Jagger bardzo dba o prywatność swoich najbliższych. Gwiazdor nie lubi epatować swoim życiem prywatnym, zwłaszcza, że dla wielu osób może być ono co najmniej zaskakujące! 77-letni wokalista The Rolling Stones jest bowiem od sześciu lat w szczęśliwym związku z amerykańską baletnicą, Melanie Hamrick, która właśnie skończyła 35 lat.

Para w 2016 roku doczekała się syna, Deveraux Jaggera. Na co dzień mama chłopca bardzo dba o prywatność dziecka i nie epatuje na swoim Instagramem zdjęciami z jego słynnym ojcem. Z okazji swoich urodzin zrobiła jednak wyjątek.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Czuję dziś wyłącznie miłość

- napisała dziewczyna Micka Jaggera.

Zobaczcie ich na niezwykle rzadkim, wspólnym ujęciu!

Mick Jagger z dziewczyną i synem

Melanie Hamrick pokazała na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z Mickiem Jaggerem i 4-letnim synkiem. Cała rodzina zapozowała do wspólnego zdjęcia na wybrzeżu, jednak dokładna lokalizacja miejsca nie jest znana. Gwiazdor The Rolling Stones kryje się na zdjęciu przed słońcem pod kapeluszem i okularami przeciwsłonecznymi.