Michał Wiśniewski i Sławomir Świerzyński na Fame MMA? Walka już trwa!

2021-04-07 11:06 mm
Michał Wiśniewski i Sławomir Świerzyński
Autor: WBF

Michał Wiśniewski i Sławomir Świerzyński idą do sądu? A może lepiej, żeby spotkali się w ringu FAME MMA 11? Fani Wiśni zacierają ręce, a gwiazdor Ich Troje dodatkowo podgrzewa atmosferę i pisze, że już cieszy się na batalię z liderem Bayer Full. O co dokładnie poszło i dlaczego Świerzyński chce pozwać Wiśniewskiego?

Szefowie Fame MMA przed kolejną galą zdecydowanie powinni zainteresować się tą parą! Michał Wiśniewski kontra Sławomir Świerzyński? To mogłaby być walka wieczoru. Choć tak naprawdę pojedynek już się rozpoczął, a ostatnia runda może odbyć się na sali sądowej!

Świerzyński pozwie Wiśniewskiego?

W sieci pojawiły się informacje, że Sławomir Świerzyński zażądał od Michała Wiśniewskiego przeprosin. Chodzi o nazwanie go "oszustem". Tymczasem Michał Wiśniewski odbija piłkę i zapewnia, że jest gotowy udowodnić w sądzie, że ma rację.

Na dowód Wiśniewski przytacza głośną sprawę z pozwem przeciwko Bayer Full. Chodzi o głośną historię o bezprawnym wykorzystaniu piosenki "Tawerna Pod Pijaną Zgrają" autorstwa Grzegorza Bukały.

🤣"Specjalista" od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający chińczyka - Sławomir Świerzyński Bayer Full przysłał mi wezwanie do przeprosin. Hmmm. 📓📕Wg słownika PWN, oszust to: oszust «mężczyzna świadomie wprowadzający kogoś w błąd», krętacz: krętacz «człowiek oszukujący, używający wykrętów, wybiegów». Oj mamy już tyle osób, 🧔👳👳‍♀️👱‍♀️🕵️‍♂️które tego doświadczyły, że od lat czekałem na spektakl za jego pieniądze. ⚔️Tak się właśnie strzela sobie w kolano, yeah. A pewnie "Wszyscy Polacy" to twoja piosenka a podpisanie się pod nią to nie przywłaszczenie. Takich linków a za tym idących świadków jest bez liku

- napisał Michał Wiśniewski na Facebooku.

Lider Ich Troje zapewnia, że jest gotowy na bitwę. I chyba nawet liczy na to, że Sławomir Świerzyński dotrzyma słowa!

Będzie głośno!📢📢📣🔈 👹😈👺Ja jestem na batalię gotowy a ty? 死了... #niechwygrasprawiedliwosc

- pisze Wiśnia w swoim poście.

🤣"Specjalista" od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający chińczyka - Sławomir Świerzyński Bayer Full...Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Wtorek, 6 kwietnia 2021
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE