Michał Wiśniewski na rozczulających zdjęciach. „Najlepsze życie z możliwych”

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Michał Wiśniewski na rozczulających zdjęciach. "Najlepsze życie z możliwych”

2023-09-26 12:12

Michał Wiśniewski pokazał swoim fanom rozczulające zdjęcia, na których zapozował z ukochaną sobie osobą. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych - miłość była widoczna na pierwszy rzut oka. Dodatkowo gwiazdor opatrzył je pięknym opisem, który może poruszyć niejedną osobę. O co chodzi? Wyjaśniamy!

Nie od dziś wiadomo, że Michał Wiśniewski jest w szczęśliwym związku. Wokalista związał się z Polą Wiśniewską, z którą obecnie wychowuje dzieci. To, że są szczęśliwi i szaleńczo zakochani, widać na pierwszy rzut oka. Naprawdę trudno temu zaprzeczyć. Co jakiś czas chwalą się swoją relacją w świetle publicznym i zdecydowanie niejedna osoba może im pozazdrościć. Media społecznościowe są przepełnione relacjami z ich związku, wspólnych chwil i fascynujących przygód. Tym razem jednak Wiśniewski przeszedł samego siebie. Gwiazda zespołu Ich Troje rozczuliła swoich fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski był w związku z mężczyzną. Podał powód tej relacji

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?

Michał Wiśniewski - żona

Michał Wiśniewski wziął ślub z Polą w 2020 roku i nie zapowiada się na to, aby ich uczucie miało wygasnąć. Widać to między innymi po tym, co publikują na swoich mediach społecznościowych. Urocze zdjęcia rodzinki mogą wywołać uśmiech na twarzy niejednego fana, który im kibicuje. Tym razem piosenkarz dodał fotografię, na której zapozował ze swoją żoną. Podpisał ją pięknym tekstem "Najlepsze życie z możliwych". Trzeba przyznać, że wiele kobiet marzy o takim romantyku! Internauci w komentarzach byli zachwyceni ich relacją. Głośno kibicują im, aby ich szczęście trwało jak najdłużej. My życzymy parze dokładnie tego samego!

ZOBACZ TAKŻE: Tak będzie wyglądała posiadłość Michała Wiśniewskiego! To oaza spokoju za miliony