Michał Wiśniewski pęka z dumy! Etiennette wydała pierwszą płytę

2022-01-20 17:31 es
Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże
Autor: WBF Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże

Etiennette to 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Z takimi genami po prostu musiała zająć się śpiewem. Dumny tata ogłosił na Instagramie, że wydał z córką pierwszą płytę. Na winylu znalazła się piosenka JEST TAK czyli Rozmowa Ojca z Córką.

Michał Wiśniewski ma tyle byłych żon, że mógłby nimi obdarzyć kilku mężczyzn! Ślub brał już pięć razy. Jego pierwsza żona to Magda Femme, z która był od 1996 roku do 2001, dalej Mandaryna (2002-2006), Ania Świątczak (2006-2011), Dominika Tajner-Wiśniewska (2012-2019).

Obecnie żoną Michała Wiśniewskiego jest Pola Wiśniewska, z którą piosenkarz ożenił się w 2020 roku. Na początku ubiegłego roku para przywitała na świecie syna - Falco. Poza tym Wiśnia ma jeszcze czwórkę dzieci - Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną. Etiennette i Vivienne, których mamą jest Ania Świątczak.

Dzieci Michała Wiśniewskiego powoli wchodzą do show-biznesu. Xavier Wiśniewski wystąpił w Dzień Dobry TVN, a Etiennette wydała płytę!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Etiennette Wiśniewska wydała pierwszy winyl

Etiennette Wiśniewska jako córka Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak po prostu musiała zająć się muzyką. Już teraz słychać, że 15-latka ma do tego talent.

Dumny tata pochwalił się w sieci pierwszym winylem córki. Wspólnie nagrali na nim wzruszającą piosenkę JEST TAK czyli Rozmowa Ojca z Córką.

Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza a zarazem najnowsza płyta Ich Troje wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, 7" calowy singiel "Jest Tak... Czyli Rozmowa Ojca z Córką" 👨‍👧dziękując jednocześnie za 2️⃣8️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣ odtworzeń teledysku. To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy!♥️👍🙏

Napisał na Instagramie Michał Wiśniewski.

Jego obserwatorzy są zachwyceni muzyką, jaką stworzył z Etiennette.

- Piękny głos🔥🔥

- ależ Ona ma głos 🎶 Zdolna bestia, możesz być dumny🥰🤩

- dawno nic nie wzruszyło mnie tak jak Wasz wspólny numer ❤️👏

- Śliczna młoda dama. Cały tata. Pewnie pęka z dumy, jak każdy rozsądny rodzic.

Czytamy w komentarzach.

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Zobacz też:

NAJNOWSZE