Michał Szpak skończył 30 lat! Jakie były jego urodzinowe prezenty?

2020-11-28 21:00 RD
Michał Szpak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. I choć trudno w to uwierzyć niedawno skończył on 30 lat. Co dostał na swoje urodziny od najbliższych? Przeczytajcie więcej na hoplota.pl.

Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się w 2011 roku. To właśnie wtedy pojawił się on na antenie telewizji TVN w programie X-Factor. Oczarował on jurorów i publiczność swoją kolorową osobowością i niekwestionowanym talentem. Ostatecznie Michałowi nie udało się wygrać show, najlepszy okazał się Gienek Loska. Mimo to Michał Szpak zdobył ogromną popularność. Jego piosenki mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube, Michał ma też setki tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych. Na swoim koncie ma on kilka płyt, które bardzo dobrze się sprzedawały. Obecnie jest trenerem w programie The Voice of Poland, gdzie naprawdę bardzo dobrze sobie robi. Uwielbiają go nie tylko widzowie, ale też uczestnicy, którzy chętnie wybierają właśnie jego drużynę. 

ESKA XD EXTRA

26 listopada Michał Szpak obchodził swoje urodziny. Artysta skończył 30 lat. Wiele osób jest zaskoczonych, ale to kolejny dowód na to, że czas leci niesamowicie szybko. Częścią prezentów urodzinowych Michał postanowił pochwalić się na swoim profilu na Instagramie. Otrzymał on między innymi złotą płytę, która trafiła do niego za ilość sprzedanych albumów. Był to prezent od firmy Rock House Entertainment i jego menadżera, Macieja Durczaka.Wśród prezentów pojawiła się też chociażby płyta Mandaryny „EV’RY NIGHT”. 

NAJNOWSZE