Najseksowniejszy mężczyzna świata zajęty? Michael B. Jordan i Lori Harvey się spotykają

2020-11-27 21:02 es
Michael B. Jordan
Autor: Rex Features/East News

Otrzymanie tytułu najseksowniejszego mężczyzny na świecie z pewnością ułatwia randkowanie. Być może Michael B. Jordan w końcu zmieni status! Aktor bardzo narzekał na bycie singlem. Czy Lori Harvey odmieni jego los?

Niedawno magazyn People ogłosił, że w ty roku tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata otrzymuje Michael B. Jordan. Przy okazji tej nagrody aktor udzielił wywiadu. Zdradził tam, że wciąż jest singlem i już ma tego serdecznie dość.

Michael B. Jordan powiedział, że najtrudniejsze w byciu samotnym są ciągłe pytania przyjaciół o to, czy już kogoś ma, albo czy coś się dzieje. Aktor też zastanawiał się, dlaczego wciąż jest solo. Jak sam żartował, jego lista wymagań jest bardzo długa! Czyżby Lori Harvey spełniła wszystkie warunki?

Buldog został burmistrzem | ESKA XD - Coś dobrego #10

Michael B. Jordan i Lori Harvey spędzili razem Święto Dziękczynienia

Nie ma nic smutniejszego niż spędzanie świąt samotnie. Wygląda na to, że Michael B. Jordan miał z kim pokroić indyka! TMZ donosi, że Michael B. Jordan i Lori Harvey razem lecieli z Los Angeles do jej rodzinnego miasta, Atlanty dzień przed Świętem Dziękczynienia.

Informatorzy serwisu podają, że Michael B. Jordan i Lori Harvey szli razem ubrani w niemal identyczne dresy. Jak uroczo!

I chociaż oficjalnie nikt nie potwierdza, że Michael B. Jordan i Lori Harvey są parą, to domyślamy się, że coś jest na rzeczy. Przypadkowego kumpla nie zaprasza się na rodzinne święta!

NAJNOWSZE