Michał Szpak zachwycił fanów NOGAMI! Pokazał się w skórzanych szortach

2022-01-27 12:50 AM
Michał Szpak
Autor: WBF

Kontrowersyjny piosenkarz Michał Szpak nie przestaje zaskakiwać. Stroje na scenie to nic, w porównaniu do odważnych zdjęć na Instagramie. Teraz zachwycił fanów swoimi nogami!

Michał Szpak zaczynał od programu X Factor w 2011 roku. Początki były trudne i dopiero w 2016 roku, dzięki występowi na Eurowizji w końcu udało mu się podbić muzyczny rynek.

Nie tylko dostał angaż w programie The Voice of Poland, ale także zapraszany jest na liczne koncerty. Teraz jego kariera nabiera rozpędu.

Michał Szpak wielokrotnie pokazywał, że nie lubi przeciętności. Na scenie zachwyca mocnym głosem i oryginalnymi stylizacjami, które momentami są dość kontrowersyjne. Ale to jeszcze nie koniec!

Prawdziwa skarbnica odważnych zdjęć Szpaka jest na Instagramie. To tam piosenkarz szokuje i zachwyca. Ostatnie zdjęcie to świetny dowód.

Michał Szpak pozuje w skórzanych szortach

Michał Szpak na Instagramie kolejny raz zaprezentował światu swoje zgrabne nogi, pozując w skórzanych szortach. Choć z pozoru zdjęcie może wywoływać kontrowersje, to internautom bardzo spodobał się post, a raczej nogi Michała. ;)

  • Piękne nogi, w ogóle fajne ciało ...widać pracę💪👌👏❤️
  • Zgrabne nogi 😏😂
  • ❤️❤️❤️ Ładny glos, przystojny mężczyzna, ładne nogi ❤️❤️❤️ 😍😍😍
  • Fiu fiu, ale zgrabne nogi 😉
WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.

Zobacz też, która gwiazda chętnie nosi grzywkę!

NAJNOWSZE