Michał Szpak, Eurowizja 2016: Polska piosenka Color of Your Life bije rekordy YouTube

2016-03-11 11:59
Michał Szpak
Autor: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News Michał Szpak

Michał Szpak i jego piosenka na konkurs Eurowizja 2016, Color of Your Life na YouTube radzi sobie coraz lepiej! Liczba odtworzeń właśnie przekroczyła kolejną magiczną barierę!  

Michał Szpak i jego piosenka na konkurs Eurowizja 2016, Color of Your Life na YouTube radzi sobie coraz lepiej! Liczba odtworzeń właśnie przekroczyła kolejną magiczną barierę.

Trzy dni po ogłoszeniu, że w konkursie Eurowizja 2016 Michał Szpak będzie reprezentować Polskę z piosenką Color of Your Life, licznik odtworzeń utworu na YouTube dobijał do 2 mln.

Kilkanaście godzin później wynik przekroczył magiczną barierę 3 mln odtworzeń, a pod koniec tygodnia zbliża się do 3,5 mln!

To najlepszy dowód na to, że Michał Szpak i jego piosenka Color of Your Life mają szansę powalczyć o nagrodę w konkursie Eurowizja 2016.

Przypomnijmy - Michał Szpak wygrał polskie eliminacje 5 marca 2016 roku, pokonując ósemkę konkurentów, w tym Margaret i Edytę Górniak, które w polskich preselekcjach wskazywane były przez dziennikarzy na faworytki rywalizacji.

Jednak to nie dziennikarze, ale fani i zwykli widzowie zdecydowali, że Michał Szpak w konkursie Eurowizja 2016 najlepiej reprezentować będzie nasz kraj.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. No i życzymy kolejnych rekordów YouTube.

A jeśli interesują Was losy polskiej piosenki na Eurowizję 2016, komentarze na temat zwycięstwa Michała Szpaka oraz jego przygotowania do konkursu, śledźcie koniecznie artykuły na Hotplota.pl

Dowiecie się z nich m.in. jak brzmi komentarz wytwórni na oskarżenia, że piosenka Michała Szpaka Color of Your Life to plagiat:

>> Michał Szpak: piosenka Color Of Your Life PLAGIATEM?! Jest OŚWIADCZENIE wytwórni!

Michał Szpak
Autor: Akpa Michał Szpak
Michał Szpak
Autor: YouTube.com/MichalszpakVevo Michał Szpak

NAJNOWSZE