Michał Szpak Color of your life - teledysk na konkurs Eurowizja 2016

i

Autor: youtube.com Michał Szpak Color of your life - teledysk na konkurs Eurowizja 2016

Michał Szpak Color of Your Life, teledysk: Polska piosenka na Eurowizję promuje polskie pejzaże w video!

2016-03-15 11:25

EUROWIZJA 2016: Michał Szpak ma już teledysk do piosenki Color of Your Life! Video zawojuje Sztokholm? Zobaczcie!

EUROWIZJA 2016: Michał Szpak ma już teledysk do piosenki Color of Your Life! Video zawojuje Sztokholm? Zobaczcie i sami oceńcie!

MICHAŁ SZPAK - COLOR OF YOUR LIFE: TELEDYSK GOTOWY! JAK WYSZEDŁ?

Tydzień po zakwalifikowaniu się na konkurs EUROWIZJA 2016 w sieci pojawił się teledysk Michał Szpak "Color of Your Life". Video prezentowane będzie w oficjalnych materiałach konkursu Eurowizja 2016. Michał Szpak i polska piosenka na Eurowizję nie mają się czego wstydzić! Zobaczcie sami:

Michał Szpak - Color of Your Life - teledysk polskiej piosenki na Eurowizję:

MICHAŁ SZPAK - COLOR OF YOUR LIFE: VIDEO NAKRĘCONO W PARKU NARODOWYM!

Teledysk do piosenki Color of Your Life Michał Szpak nakręcił...w Parku Krajobrazowym w Bukowcu!To właśnie tamznajduje się wieża widokowa, którą widać w videoColor Of Your Life.

Teledysk do piosenki Color of Your Life Michał Szpak pokazał dokładnie tydzień po zakwalifikowaniu się na konkurs EUROWIZJA 2016. Przypomnijmy - Michał Szpak zwyciężył w polskich eliminacjach, pokonując m.in. Margaret i Edytę Górniak, które przez preselekcjami wskazywane były na faworytki polskich eliminacji do konkursu Eurowizja 2016. Michał Szpak i polska piosenka na Eurowizję tuż po preselekcjach nieco spadły w rankingach z ocenami szans na zwycięstwo Eurowizji, ale kilka dni później okazało się, że utwór znakomicie sobie radzi. Wystarczy wspomnieć, że już 5 dni po zwycięstwie w polskich preselekcjach, polska piosenka na Eurowizję "Color of Your Life" zanotowała w serwisie YouTube ponad 3,4 mln odtworzeń!

Polska piosenka na Eurowizję pochodzi z płyty Michała Szpaka "Byle być sobą".

A jak Wy oceniacie szanse Szpaka w konkursie EUROWIZJA 2016. Polska piosenka ma szanse na zwycięstwo? No i jak podoba Wam się teledysk do piosenki Color of Your Life? Komentujcie!