Jak się czuje Michał Piróg? Wyszedł już ze szpitala, ale przed nim rehabilitacja

2021-07-27 18:50 es
Michał Piróg
Autor: WBF

Michał Piróg napędził fanom niezłego stracha. Wczoraj opublikował selfie ze szpitala! Poinformował, że lekarze próbują rozwiązać zagadkę, co się dzieje z jego zdrowiem. Na szczęście stan tancerza jest dobry. Michał Piróg opuścił już szpital. Na razie jednak na świętowanie za wcześnie, bo wciąż czeka go rehabilitacja.

Michał Piróg napędził swoim fanom niezłego stracha. Wczoraj celebryta poinformował za pośrednictwem Instagrama, że jest w szpitalu. Dodał selfie, w którego opisie wyjaśnił, że spędza tam już drugi dzień. Tancerz jednak pozostał optymistom i zwrócił uwagę, że przynajmniej jego fryzura pasuje do koloru ścian.

Co się dzieje z jego zdrowiem?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Michał Piróg wyszedł ze szpitala

Zaledwie dzień po opublikowaniu selfie ze szpitala, Michał Piróg wrócił do domu. Pamiętał, by uspokoić zatroskanych obserwatorów i podziękować pracownikom szpitala.

- Cały pobyt z mojej perspektywy niczym w New Amsterdam ♥️… w każdym bądź razie- będę żył , czeka mnie jedynie rehabilitacja. Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły… przez jakiś czas będę niczym T - rex z lekkim pokurczem łapki, mogę wyglądać na jakby to powiedzieć 🤔 delikatnie zmanierowanego 🤣🤣🤣… ta łapka i jej mobilność mam nadzieje szybko sie zmieni.

Michał Piróg zabrał głos także na stories:

- ja mam taki charakter, że będzie dobrze. Zacząłem już rehabilitację, więc nie może być inaczej.

Mówił z uśmiechem Michał Piróg.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

Zobacz też:

NAJNOWSZE