Michał Figurski i Odeta Moro sądzili się o alimenty. Moro komentuje wyrok!

2019-08-13 18:42 nk
Odeta Moro i Michał Figurski
Autor: WBF

Michał Figurski i Odeta Moro rozstali się już pięć lat temu, jednak dopiero teraz uregulowali między sobą sprawy finansowe. Michał Figurski podobno domagał się obniżenia alimentów na 16-letnią córkę Sonię. Ten proces właśnie zakończył się, a Odeta MOro skomentowała wyrok na łamach prasy plotkarskiej.

Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem 12 lat. Para doczekała się wspólnej córki, Sonii, która przyszła na świat w 2003 roku. Dziennikarze rozstali się pięć lat temu, jednak dużo czasu potrzebowali na uregulowanie spraw finansowych między sobą. Sam podział majątku, jeśli wierzyć mediom, trwał aż trzy lata.

Michał Figurski chciał obniżenia alimentów na córkę?

We wrześniu 2015 Michał Figurski przeszedł wylew, w wyniku którego musiał poddać się przeszczepowi nerki i trzustki. Przez problemy zdrowotne dziennikarz do dziś porusza się o lasce. Choć dzięki rehabilitacji jego forma jest znacznie lepsza, nie jest tajemnicą, że Figurski nie odzyskał pełnej sprawności, co obniża jego zdolność do pracy. Twoje Imperium donosi, że w związku z niższymi, niż kiedyś, zarobkami, Michał półtora roku temu złożył w sądzie wniosek o obniżenie alimentów, jakie płaci Odecie Moro. Wyrok w tej sprawie zapadł podobno kilka dni temu. Choć gazeta nie podaje, jaka dokładnie była decyzja sądu, była żona Figura jest z niej zadowolona.

Odeta Moro komentuje wyrok

Odeta powiedziała Twojemu Imperium, że nie zamierza odwoływać się od wyroku, bo ten jest dla niej satysfakcjonujący.

Jak człowiek się rozwodzi, to najgorsze są w tym wszystkim porządki. Czasem trwają one bardzo krótko, czasem długo. Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę na "i'". Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam.

- powiedziała Odeta Moro w rozmowie z pismem.

Odeta Moro i Michał Figurski
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE