Madonna i Jesus Luz

i

Autor: Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS // screen z Instagrama Jesusa Luza

Celebryci

Miał 22 lata, gdy był chłopakiem Madonny. Dziś ma córkę i jest mega ciachem!

2023-06-03 15:53

Związki Madonny zawsze budziły wielkie zainteresowanie, a szczególnie te z dużo młodszymi od niej mężczyznami. Pierwszym głośnym partnerem, od którego piosenkarka była starsza o blisko 30 lat, był 22-letni model Jesus Luz. Mężczyzna ma dziś prawie 40 lat, własną rodzinę i wciąż zachwyca wyglądem.

Gdy w 2008 roku Madonna zaczęła randkować z młodszym od niej o 29 lat modelem, w sieci zawrzało. Internauci nie mogli zrozumieć, jak królowa popu, która niedawno sfinalizowała swój rozwód z reżyserem filmowym Guyem Ritchiem, może być w ogóle zainteresowana chłopakiem niespełna 10 lat starszym od jej córki Lourdes. Oliwy do ognia dolewał fakt, że wybranek Madonny nazywał się Jesus Luz. Brazylijski model pojawił się w teledysku do jej hitu Celebration, a także wziął udział w odważnej sesji zdjęciowej dla W Magazine autorstwa Stevena Kleina. Artystka nie kryła swojego zaskoczenia wszechobecną krytyką jej najnowszej relacji, wskazując na to, że mężczyźni regularnie spotykają się z młodszymi partnerkami i jest to uznawane za coś zupełnie normalnego.

Dlaczego każdy ma taką obsesję na tym punkcie? Wiek to tylko liczba - przekonywała z perspektywy czasu w 2015 roku, będąc gościnią w show Ellen.

Madonna i Jesus byli parą przez kilkanaście miesięcy. W 2010 roku media doniosły o ich rozstaniu, jako powód podając fakt, iż nie mieli wspólnych zainteresowań. Po latach Luz ciepło wypowiadał się jednak o swojej ex-partnerce.

Życie z Madonną wpłynęło na mój obecny sposób myślenia. Byłem bardzo młody, kiedy się spotykaliśmy i zebrałem u jej boku niesamowite życiowe doświadczenia. Jestem jej bardzo wdzięczny. Zainspirowała mnie do bycia lepszym człowiekiem - bardziej otwartym na nieznane i bardziej rozumiejącym różnorodność - zapewniał w rozmowie z Revista Quem. 

Dziś 36-letni model tworzy szczęśliwą rodzinę i jest ojcem. Sprawdźcie, jak wygląda!

Madonna usunęła WSZYSTKIE zdjęcia. Przez hejt? Nic bardziej mylnego!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Jesus Luz był chłopakiem Madonny

Gdy spotykał się ze znaną na całym świecie królową popu, miał zaledwie 22 lata. Dziś Jesus Luz jest już dojrzałym mężczyzną, który niedawno obchodził swoje 36. urodziny. Brazylijczyk wciąż zachwyca wysportowaną sylwetką i regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, a także pracuje jako DJ. Prywatnie jest szczęśliwym ojcem. To właśnie 7-letnia córka jest jego całym światem, co można zauważyć na Instagramie. W styczniu tego roku, po 7 miesiącach związku, model rozstał się z Aline Campos. Para zapewniła, że wciąż będzie się wspierać, tylko już po przyjacielsku.