Meghan Markle w filmie Elephant: Naprawdę tak FATALNIE sobie poradziła? Zobacz fragment!

2020-04-03 18:42 nk
Meghan Markle - Elephant
Autor: Twitter/ Disney Plus; SplashNews.com/East News

Meghan Markle wystąpiła w roli lektorki w nowym filmie dokumentalnym Disney'a, Elephant. Udział księżnej Sussex w tym projekcie został zmiażdżony przez krytyków. Żona księcia Harry'ego naprawdę tak źle poradziła sobie jako lektorka? Oceńcie sami, oglądając fragment produkcji z głosem Meghan!

Po ogłoszeniu tzw. Megxitu Sussexowie wyprowadzili się z Londynu - początkowo do Kanady, a potem do Los Angeles. W międzyczasie para szukała (i nadal zapewne szuka) sobie miejsca na rynku pracy - w końcu trzeba jakoś zarobić na swoje luksusowe życie.

Meghan Markle wzięła niedawno udział w nowym projekcie Disney'a, co było oficjalnym powrotem byłej aktorki na dawną drogę zawodową - przynajmniej częściowo, bo tym razem księżna Sussex zaprezentowała się jako lektorka.

Meghan Markle i Elephant: Jest aż tak źle?

Zanim film Elephant trafił na platformę Disney+, został obejrzany przez krytyków. Ci nie mieli litości dla żony księcia Harry'ego - ich zdaniem wypadła fatalnie.

Film Elephant w końcu doczekał się premiery. Jest więc okazja przekonać się osobiście, czy księżna Meghan rzeczywiście jest tak kiepską lektorką.

Przed premierą w amerykańskiej śniadaniówce Good Morning America pojawiły się fragmenty dokumentu o słonicy Shani, która wraz z rodzina przez osiem miesięcy przemierza Afrykę.

Jak Waszym zdaniem wypadła Meghan Markle? Naszym zdaniem ciężko poznać, że to jej głos!

NAJNOWSZE