Meghan Markle brutalnie rzuciła męża? Brat księżnej ostrzega: "Harry będzie następny"

2021-11-15 9:12 mm

Brat Meghan Markle kolejny raz ujawnia pikantne szczegóły z jej przeszłości. Jeśli wierzyć w słowa Thomasa Markle Jr., Meghan w brutalny sposób zakończyła swoje poprzednie małżeństwo. Brat księżnej twierdzi, że z Harrym jego siostra postąpi podobnie.

Kiedy Meghan Markle dowiedziała się, że jej brat Thomas wystąpi w australijskiej edycji Big Brother VIP, na pewno czuła, że będą z tego kłopoty. Jeśli tak, to nie myliła się ani trochę. Brat księżnej cały swój występ w reality show opiera na opowiadaniu o swojej słynnej siostrze. Zresztą, nie miejmy złudzeń - pewnie właśnie po to został zaproszony do udziału w programie.

Występ w Big Brotherze jest dla Thomasa Markle Jr. bardzo opłacalny. Jak donoszą media, brat Meghan dostał za udział w show 200 tys. dolarów. Nieźle, jak na kogoś do niedawna zupełnie nie znanego światu.

Brat Meghan ujawnia szczegóły jej rozwodu

Jeszcze niedawno mogło wydawać się, że Thomas Markle Jr. wyciągnął do swojej znanej siostry rękę na pojednanie. W ubiegłym tygodniu w programie Big Brother VIP brat księżnej odczytał list, w którym przeprasza Meghan i Harry'ego za swoje wcześniejsze słowa.

Niestety kilka dni później wszystko wróciło do normy...

W wyemitowanym w weekend odcinku show brat Meghan wypowiedział się przed kamerami na temat przeszłości swojej siostry. Thomas znienacka wyjawił szczegóły rozwodu Meghan!

Szwagier Harry'ego poruszył temat rozstania Meghan z poprzednim mężem, producentem Trevorem Engelsonem (byli małżeństwem w latach 2011-2013). Zdaniem Thomasa Markle, Meghan postąpiła ze swoim ex bardzo nieładnie, porzucając go brutalnie i bez ostrzeżenia!

Ten facet mocno się nią zaopiekował. Człowieku, była przez niego uwielbiana! A ona po prostu zostawiła go bez słowa, w oka mgnieniu.

Harry będzie następny. Harry jest następny do odstrzału!

- powiedział Thomas Markle Jr.

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o "odbudowywanie rodzinnych relacji"...

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live
Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE