Meghan Markle rzuci księcia Harry'ego w ciągu pięciu lat?! "Czuje wołanie z Hollywood"

2020-01-30 10:26 kp
Meghan Markle, Archie, książę Harry
Autor: EastNews

Fani rodziny królewskiej z zainteresowaniem przyglądają się losom księcia Harry'ego i Meghan Markle. 1,5 roku po ślubie para zrezygnowała z książęcych obowiązków i wyprowadziła się do Kanady, by tam wieść życie z dala od paparazzich. I podczas gdy wydawałoby się, że Sussexowie mają to, czego pragnęli do szczęścia, pojawiają się głosy, że Meghan Markle nie do końca tego właśnie chciała...

Związek księcia Harry'ego z Meghan Markle od początku wzbudzał w Anglii ogromne emocje. Brytyjczycy najpierw pokochali amerykańską aktorkę, która zawróciła Harry'emu w głowie. W związku pary pokładano wiele nadziei na unowocześnienie monarchii i powiew świeżości. Gdy jednak po ślubie Meghan Markle zaczęła sprzeciwiać się kolejnym królewskim zasadom i coraz bardziej dbać o prywatność swojej rodziny, opinia na jej temat mocno się zmieniła - fani zaczęli coraz częściej oskarżać ją o niszczenie rodziny królewskiej i próbę wprowadzania własnych rządów.

Gdy więc na początku stycznia Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują z obowiązków związanych z działalnością monarchii i chcą wyprowadzić się do Kanady, wiele osób nie było zaskoczonych ich krokiem. Sprawy potoczyły się bardzo szybko - Meghan wyjechała do Vancouver już dwa dni po oświadczeniu, a Harry dołączył do niej dwa tygodnie później, gdy już ustalił z rodziną zasady Megxitu.

Meghan Markle i książę Harry rozstaną się?

Teraz, gdy książę Harry i Meghan Markle mieszkają w Kanadzie z dala od rodziny królewskiej i mogą prowadzić życie, o jakim marzyli, wydawałoby się, że nie mogą być szczęśliwsi. Tymczasem komentatorzy nie są przekonani co do happy endu w tym przypadku. Ich zdaniem jest wielce prawdopodobnym, że Meghan Markle... rzuci księcia Harry'ego!

>> Jak Meghan Markle i książę Harry będą zarabiać pieniądze? 5 możliwych scenariuszy

Skąd to przeświadczenie? Królewski komentator Wayne Dupree przyznał w rozmowie z magazynem Globe, że jego zdaniem spokojne życie z dala od mediów nie jest tym o czym marzy w rzeczywistości Meghan Markle. Tak, jak wielu internautów, komentator uważa, że uwolniona od monarchii księżna będzie chciała wejść do świata showbiznesu.

Meghan rzuci go w ciągu pięciu, może w ciągu trzech lat. Jeśli Harry szuka spokojnego życia bez celebrytów, nie tego chce jego żona. Meghan usłyszała wołanie z Hollywood i czuje, że zbliżają się miliony.

- powiedział Wayne Dupree. Co więcej, mężczyzna stwierdził, że jego zdaniem cała akcja była przez Meghan Markle z góry zaplanowana.

Wy też uważacie, że jest to możliwe? Czy Meghan Markle marzy o karierze w Hollywood?

NAJNOWSZE