Meghan Markle POPRAWIŁA SOBIE ZĘBY! Jak wyglądała kiedyś? [PORÓWNANIE]

2021-06-12 12:03 RD
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Nie ma chyba osoby, która interesuje się życiem publicznym, a nie zna Meghan Markle. Znakiem rozpoznawczym gwiazdy są między innymi piękne, proste zęby. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. W sieci właśnie pokazały się archiwalne zdjęcia Meghan… Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan Markle zyskała popularność dzięki swojej roli w serialu “The Suits” (“W garniturach”). Aktorka na jakiś czas jednak zrezygnowała ze swojej kariery. Miało to związek z życiem prywatnym. Gwiazda związała się z księciem Harrym. Był ślub, sporo obowiązków w rodzinie królewskiej, narodziny pierwszego dziecka… Działo się. Finalnie jednak Meghan i Harry zrobili coś, czego nie spodziewał się chyba nikt. Zrzekli się oni tytułów książęcych i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Tam po jakimś czasie udzielili bardzo szczerego wywiadu, w których Meghan żaliła się między innymi na rasizm. Do teraz o Meghan i Harrym mówi się bardzo, bardzo dużo. 

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Nic więc dziwnego, że ktoś postanowił pogrzebać w starych zdjęciach Meghan. Instagramowy profil “celebritydentistry” zamieścił zdjęcia Meghan. Na jednym, archiwalnym, widać ją na szkolnej uroczystości. Między “jedynkami” była niemała szpara. Na obecnych zdjęciach - jak dobrze wiecie - takiej szpary już nie ma. 

Nie są to jednak drastyczne zmiany. Można podejrzewać, że w pozbyciu się diastemy pozwolił po prostu aparat ortodontyczny. Nie ma więc w tym nic zaskakującego. :) 

Szczegółowe porównanie zdjęć Meghan zobaczycie TUTAJ

NAJNOWSZE