Meghan Markle i Harry są niewrażliwi? Wywiad u Oprah, gdy książę Filip leży w szpitalu...

2021-03-08 19:00 es
Meghan Markle, książę Harry, książę Filip
Autor: SplashNews.com/East News, CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry uciekli z Wielkiej Brytanii, żeby uniknąć presji i oskarżeń mediów. Wywiad u Oprah Winfrey sprawił, że znowu trafili na okładki. Niektórzy zarzucają im brak wrażliwości. Taki skandaliczny program, gdy dziadek Harry'ego leży w szpitalu po operacji serca?! Wyjaśniamy!

Minął rok, odkąd Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską. Przeprowadzili się do Kalifornii, by wieść spokojne życie. Podczas wywiadu z Oprah Winfrey zdecydowali się opowiedzieć własna wersje wydarzeń. Kulisy Megxitu wzbudzały ogromne emocje!

Wywiad u Oprah Winfrey pozwolił Meghan Markle w końcu opowiedzieć o tym, co spotkało ją po przeprowadzce do Anglii. Jako księżna Sussex nie mogła mówić zbyt wiele...

Po wywiadzie Meghan Markle i książę Harry otrzymali mnóstwo wsparcia. Choć nie od wszystkich. Część osób krytykuje ich decyzje i w ogóle cały wywiad. Pojawiły się zarzuty, że ex royalsi są niewrażliwi. Jak mogli udzielać takiego wywiadu, gdy dziadek Harry'ego leży w szpitalu po operacji serca!? Sprawa jest prostsza, niż się wydaje.

Meghan Markle i książę Harry niewrażliwi na chorobę księcia Filipa?

Cokolwiek Meghan Markle i książę Harry zrobią, część osób zawsze będzie ich krytykować. Wywiad z Oprah Winfrey to pokazał! Pojawiły się zarzuty, że ex royalsi są egoistyczni i niewrażliwi. Opowiadanie kontrowersji o rodzinie królewskiej, gdy książę Filip leży w szpitalu po operacji serca to okropność!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Trzeba jednak pamiętać, że wywiad został nagrany kilka tygodni temu. Rozmowa Z Oprah Winfrey odbyła się w domu Meghan Markle i księcia Harry'ego w lutym - tego samego dnia, gdy książę Filip został przyjęty do szpitala. Początkowo mówiono, że to tylko „środek zapobiegawczy”, a monarcha będzie tam odpoczywał zaledwie przez kilka dni. Dopiero później został operowany.

Dziś rano obudziłam się wcześniej niż H. i zobaczyłam notatkę od kogoś z naszego zespołu w Wielkiej Brytanii, mówiącą, że książę Edynburga pojechał do szpitala. Więc po prostu podniosłam słuchawkę i zadzwoniłem do królowej, żeby to sprawdzić.

Powiedziała Meghan Markle.

Myślicie, że Elżbieta II odebrała?

NAJNOWSZE