Księżniczka Eugenia jako jedyna wsparła Meghan Markle! "Pozostały w kontakcie"

2021-08-05 20:30 es
Księżniczka Eugenia
Autor: Rex Features/East News

Z okazji 40. urodzin Meghan Markle przedstawiła światu swój najnowszy projekt. Była księżna zamierza wspierać kobiety w powrocie na rynek pracy. Poprosiła 40 bliskich osób, by poświęcili im 40 minut i spróbowali pomóc w karierze zawodowej. Rodzina królewska nie skomentowała tego projektu. Z jednym wyjątkiem... Księżniczka Eugenia wsparła ten pomysł!

Kiedy Meghan Markle i książę Harry opuszczali rodzinę królewską, zapewniali, że zamierzają w dalszym ciągu poświęcać swoje życie służbie. Za sprawą swojej organizacji Archiewell chcą mówić o ekologii i wspieraniu potrzebujących.

Co więcej, z okazji 40 urodzin Meghan Markle opowiedziała światu o swoim projekcie. Zaangażowała 40 bliskich osób i poprosiła, by poświęcili 40 minut na wsparcie kobiet wracających na rynek pracy. Zachęciła swoich fanów, by także wzięli udział w akcji.

Rodzina królewska co prawda złożyła Meghan Markle życzenia urodzinowe, jednak projektu nie skomentowała. Z jednym wyjątkiem!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Księżniczka Eugenia wspiera Meghan Markle

Kiedy Meghan Markle i książę Harry byli jeszcze w rodzinie królewskiej, media nie rozpisywały się o ich relacji z księżniczką Eugenią. Teraz jednak okazuje się, że są w dobrych stosunkach.

Na oficjalnym profilu na Instagramie księżniczka Eugenia wsparła projekt Meghan Markle, dołączając życzenia urodzinowe.

Z najnowszych doniesień UsWeekly wynika, że księżniczka Eugenia jest jedyną osobą w rodzinie królewskiej, która nie ma nic przeciwko Meghan Markle.

- Nie zmienił tego nawet kontrowersyjny wywiad, który przeprowadziła Oprah Winfrey. Eugenia jest ostatnim członkiem rodziny królewskiej, z którym Meghan jest nadal blisko. Nawet po wyprowadzce książąt do USA pozostały w kontakcie.

Informuje źródło UsWeekly.

Księżniczka Eugenia wspiera Meghan Markle
Autor: instagram.com/princesseugenie

Zobacz też:

NAJNOWSZE