Oto wszystkie nowe biznesy Meghan Markle i księcia Harry'ego. Nie nudzą się

2021-04-10 8:00 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Gdy Meghan Markle i książę Harry odeszli z brytyjskiej monarchii, wiele osób zastanawiało się, czym właściwie będą zajmować się za oceanem. Sussexowie nie mogą jednak narzekać na brak propozycji i dziś mają już kilka bardzo dochodowych kontraktów i ważnych projektów. Oto wszystkie ich zajęcia!

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle i książę Harry są bardzo zadowoleni ze swojego życia w Stanach Zjednoczonych. Po tym, jak książęta opowiedzieli w rozmowie z Oprah Winfrey, czego doświadczali na dworze królewskim, wiele osób zaczęło znacznie lepiej rozumieć ich decyzję o odejściu z monarchii. Szybko okazało się też, że obawy o los Sussexów w USA były mocno przedwczesne.

Tuż po megxitcie złośliwi wróżyli Meghan Markle i księciu Harry'emu marną przyszłość za oceanem. Nie brakowało głosów, według których uciekinierom z Londynu trudno będzie zaskarbić sympatię Amerykanów i znaleźć dla siebie nowe zajęcia. Dziś wiadomo już, że książęta poradzili sobie w nowej rzeczywistości doskonale i nie mogą narzekać na nudę.

>> Książę Harry wyskoczył z psem na spacer. Wygląda amerykańsko

Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20

Wszystkie zajęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego

Przez ostatni rok Meghan Markle i książę Harry zdążyli zadbać o swoją przyszłość, rozpoczynając wiele projektów i podpisując kontrakty przynoszące im miliony dolarów. Zebraliśmy wszystkie zajęcia Sussexów w jednym miejscu. Czym się zajmują?

1. Archewell

To pierwszy ogłoszony po odejściu z monarchii projekt Sussexów. Fundacja Archewell ma "budować i jednoczyć społeczności - lokalne i globalne, online i offline - jeden akt współczucia na raz" - jak czytamy w oświadczeniu założycieli.

2. Netflix

We wrześniu Meghan i Harry podpisali wieloletni kontrakt z Netflixem na produkcję seriali, dokumentów i filmów oraz pisanie scenariuszy. Pierwszy serial książąt opowie o igrzyskach Invictus Games stworzonych przez księcia Harry'ego. Według mediów na współpracy z Netflixem Sussexówie mogą zarobić nawet sto milionów dolarów.

3. Spotify

W ramach Archewell Audio Meghan Markle i książę Harry produkują też podcasty dla Spotify. "To, co uwielbiamy w podcastach, to to, że przypominają nam wszystkim, abyśmy poświęcili chwilę i naprawdę słuchali, aby połączyć się ze sobą bez rozpraszania się. W obliczu wyzwań 2020 roku nigdy nie było ważniejszego czasu, aby to zrobić, ponieważ kiedy słyszymy się nawzajem i słyszymy swoje historie, przypomina nam się, jak wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni" - pisali w świadczeniu.

4. Clevr Blends

To prywatny biznes Meghan Markle, która zainwestowała w markę wegańskiej kawy instant z mleka owsianego.

>> Meghan Markle zainwestowała w wegańską kawę! Oprah Winfrey jest zachwycona

5. BetterUp

Swoją pierwszą posadę za oceanem książę Harry otrzymał w firmie BetterUp, startupie zajmującym się coachingiem i zdrowiem psychicznym. Royals objął tam posadę dyrektora. Na jaką wypłatę może liczyć? Media szacują, że w skali roku z pewnością siedmiocyfrową.

6. The Aspen Institute

Książę Harry został też jednym z 15 komisarzy organizacji non-profit The Aspen Institute. Stowarzyszenie ma w ciągu sześciu miesięcy opracować studium działania dezinformacji w Stanach Zjednoczonych. "Doświadczenie dzisiejszego cyfrowego świata zalało nas lawiną dezinformacji, która wpływa na naszą zdolność jako jednostek i społeczeństw do jasnego myślenia i prawdziwego zrozumienia świata, w którym żyjemy" - oświadczył książę.

NAJNOWSZE