Meghan Markle kłamała o podrywie Ashleya Cole'a? "Nigdy mu się nie podobała!"

2019-11-03 15:30 kp
Ashley Cole, Meghan Markle
Autor: Palace Lee/REX Shutterstock/EAST NEWS; SplashNews.com/East News

Historia wielkiej miłości Meghan Markle i księcia Harry'ego zaczęła się jeszcze dużo wcześniej, nim para się poznała. Jak bowiem donosili jej znajomi, amerykańska aktorka od dawna szukała brytyjskiego kandydata na chłopaka i jak sama twierdziła, jednym z zainteresowanych był Ashley Cole. Tymczasem teraz jego brat wszystkiemu zaprzecza...

Już wiele miesięcy temu na jaw wyszło, że zanim Meghan Markle poznała podczas randki w ciemno księcia Harry'ego, intensywnie rozglądała się za Brytyjczykiem, z jakim mogłaby się związać. W spełnieniu planu o brytyjskiej miłości miała jej pomóc koleżanka, dziennikarka Lizzie Cundy. To właśnie ją przyszła księżna miała prosić m.in. o radę w kwestii randki z Ashleyem Cole.

W maju Lizzie Cundy opowiadała, że podczas jednego ze spotkań z Meghan Markle w 2013 roku, aktorka pokazała jej zdjęcie Ashleya Cole'a i przyznała, że piłkarz błaga ją o randkę. Ponieważ jednak były mąż Cheryl miał opinię kobieciarza i imprezowicza, Meghan miała zrezygnować ze spotkania.

>> Meghan Markle od początku szukała "jakiegoś słynnego Brytyjczyka"! Zdradziła ją koleżanka

Ashley Cole nigdy nie chciał randkować z Meghan Markle?

Tymczasem wiele wskazuje na to, że w rzeczywistości Ashley Cole... nigdy nie chciał umawiać się z Meghan Markle. Brat piłkarza Matty Cole przyznał w ostatnim wywiadzie, że cała ta historia to... kłamstwo!

To nonsens, kompletnie zmyślone. Zdecydowanie nie błagałby Meghan Markle o randkę. Nie jest typem dziewczyny, które wybiera i nigdy mu się nie podobała.

- powiedział.

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry oficjalnie już walczą w sądzie przeciwko tabloidom, które udostępniały ich prywatne wiadomości i tworzyły fake newsy na ich temat. Sussexowie otwarcie opowiedzieli w jednym z wywiadów o swoich cierpieniach związanych z życiem w rodzinie królewskiej, czym rozwścieczyli monarchię z królową Elżbietą II na czele.

>> Królowa Elżbieta II WYBUCHŁA na Harry'ego i Meghan! Chce, by odeszli z rodziny królewskiej

Myślicie, że lepiej było umówić się z Ashleyem Cole? ;)

NAJNOWSZE