Meghan Markle: informacje o żonie Harry'ego USUNIĘTE ze strony rodziny królewskiej!

2020-08-03 23:14 nk
królowa Elżbieta II, Meghan Markle
Autor: Pool / i-Images/EAST NEWS

Choć Meghan Markle i książę Harry opuścili Londyn już kilka miesięcy temu, dotąd na oficjalnej stronie internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej byli traktowani jak pełnoprawni członkowie klanu. I choć w kwestii Harry'ego to się nie zmieniło, to Meghan już nie przeczyta tam o swoich zasługach...

Książę Harry i Meghan Markle wywołali ogromne kontrowersje, kiedy ogłosili, że nie chcą dłużej być pracującymi członkami brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Jak to tak, syn następcy tronu ucieka od swoich zobowiązań wobec ojczyzny?! Oczywiście opinia publiczna - faszerowana już wcześniej niepochlebnymi artykułami na temat księżnej Sussex w brytyjskich tabloidach - od razu obarczyła winą za tę decyzję byłą amerykańską aktorkę.

Im więcej jednak poznajemy faktów na temat tego, jak Meghan Markle jest traktowana przez rodzinę Harry'ego od początku ich związku, tym mniej dziwimy się, że małżonkowie postanowili uciec od tej sytuacji...

Meghan Markle już nie taka zasłużona?

Z oficjalnej strony internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie zniknęły pewne istotne informacje na temat księżnej Sussex. Każdy członek rodu ma w tej witrynie opis na swój temat, który zawiera rys biograficzny z zasługami, jakie są jego udziałem. Na temat Meghan Markle mogliśmy dotąd przeczytać, że już od młodości walczyła o prawa kobiet i sprawiedliwość społeczną, przeciwstawiała się seksizmowi oraz wspierała akcje charytatywne. Była także wzmianka o okresie jej pracy w Toronto, gdzie dbała ponoć o to, by pozostałości jedzenia trafiały do bezdomnych.

Tego wszystkiego na stronie royal.uk już nie znajdziemy. Zamiast tego zamieszczono informację o tym, że Meghan Markle wraz z księciem Harrym wycofała się z pracy dla rodziny królewskiej i będzie dalej wspierać organizacje dobroczynne, z którymi była dotąd związana.

Co ciekawe, strona na temat księcia Harry'ego również została zaktualizowana akapitem o wyprowadzce do USA, jednak pozostałe informacje o dotychczasowych dokonaniach wnuka Elżbiety II zostały zachowane w niezmienionej formie. Przypadek?

Hotplota.pl: Meghan Markle sąsiadką "z piekła"; Jennifer Aniston nago za pieniądze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE