Meghan Markle i książę Harry KŁAMALI w dzień narodzin Archiego! Co tam się działo?

2020-10-21 14:53 kp
Książę Harry, Meghan Markle i Archie
Autor: SplashNews.com/East News

Najnowsza książka na temat relacji księcia Harry'ego i księcia Williama wzbudza w Wielkiej Brytanii ogromne emocje. To, że między braćmi nie dzieje się najlepiej, nie jest tajemnicą od miesięcy, jednak pozycja Roberta Laceya rzuca nowe światło na całą sytuację. Jednym z poruszonych tematów były narodziny dziecka Meghan i Harry'ego. To też był powód do kłótni braci...

Narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego w maju 2018 roku były ogromnym świętem dla bliskich młodych rodziców i ich fanów. Przez lata poddani mogli obserwować, jak świetnie Harry dogaduje się z dziećmi i wszyscy mieli nadzieję, że wnuk królowej Elżbiety II w końcu doczeka się i własnej pociechy. Kto mógł się jednak spodziewać, że będzie to powód do konfliktu między nim i księciem Williamem!

Zgodnie z tradycją najważniejsi członkowie monarchii zawsze dzielili się informacją o narodzinach potomka krótko po porodzie. Członkinie rodziny królewskiej rodzą w skrzydle Lindo szpitala św. Marii w Londynie i jeszcze tego samego dnia przed drzwiami budynku pokazują dziecko światu - tak, jak robiła to trzy razy Kate Middleton. Meghan Markle zdecydowała się jednak na coś innego.

Meghan Markle ukryła narodziny dziecka

Jak wszyscy pamiętają, Meghan Markle ukrywała przed światem wszelkie szczegóły dotyczące jej ciąży i porodu. Księżna nie wybrała szpitala św. Marii i nie zdradziła, gdzie urodzi. Jak czytamy w książce, para wprowadziła też świat w błąd w samym dniu narodzin Archiego, czym doprowadziła księcia Williama do wściekłości.

ESKA XD #006

Okazuje się, że gdy 6 maja 2018 roku Pałac Buckingham ogłosił, że Meghan Markle zaczyna rodzić, w rzeczywistości syn księcia Harry'ego był już od wielu godzin na świecie.

Rankiem 6 maja Meghan urodziła z opóźnieniem, ale zdrowego syna, ważącego 7 funtów i 3 uncje. Mały Archie przybył o świcie o 5.26 rano, pozwalając babci Dorii i szczęśliwej parze wrócić do Windsoru z niewykrytym cennym ładunkiem. Ich podstęp został wzmocniony przez wydanie przez Pałac Buckingham o godzinie 14:00 dziwnie wprowadzającego w błąd oświadczenia mówiącego, że księżna Sussex właśnie zaczyna rodzić - kiedy w rzeczywistości urodziła syna osiem godzin wcześniej.

- pisze autor.

Wybieg pary wściekł księcia Williama - i to właśnie z tego powodu on i Kate Middleton odwiedzili po raz pierwszy parę i Archiego dopiero ponad tydzień później, co szeroko komentowały media na całym świecie.

Ile jeszcze tajemnic skrywa pałac Buckingham?

NAJNOWSZE