Meghan Markle i Harry na Netflixie! Będą produkować filmy i seriale. Pokażą swoje życie?

2020-09-03 16:00 es
Książę Harry, Meghan Markle i Archie
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i Harry wzbudzają ogromne emocje, nie tylko u fanów rodziny królewskiej. Odkąd poszli "na swoje" są jeszcze bardziej interesujący. Nareszcie dowiadujemy się, czym para planuje się zająć. Podpisali właśnie umowę z Netflixem!

Meghan Markle i Harry od początku związku wzbudzają wielkie emocje. Odejście od rodziny królewskiej wcale nie sprawiło, że zainteresowanie ich życiem spadło. Chociaż nie są już księżną i księciem, wciąż pozostają sławni.

Odkąd Meghan Markle i Harry odeszli od rodziny królewskiej, wciąż pytani są o plany na przyszłość. Nareszcie dowiedzieliśmy się konkretów.

Meghan Markle i Harry na Netfixie

Po tym, jak była para królewska przeniosła się do Kalifornii, przyszedł czas na znalezienie pracy. Variety donosi, że Meghan Markle i Harry podpisali umowę z Netflixem. Teraz zajmą się kręceniem seriali i filmów.

Fani rodziny królewskiej pewnie liczą na film o życiu prywatnym Meghan Markle i Harry'ego. Niestety, przeżyją rozczarowanie. W ramach wieloletniej umowy z Netflixem para będzie kręcić filmy dokumentalne, fabularne, programy telewizyjne i seriale dla dzieci.

Poprzez naszą pracę z różnymi społecznościami i ich środowiskami, rzucimy trochę światła na ludzi z całego świata i ich sprawy. Skupimy się na tworzeniu treści, które dostarczają informacji, ale także dają nadzieję.

Przekazują Meghan i Harry w oświadczeniu.

W swoich produkcjach para będzie przedstawiać różne, ludzkie historie bliskie ich sercu. Nie wykluczone, że pojawią się tam osoby, z którymi współpracuje ich nowo powstała organizacja non-profit Archewell.

Variety donosi, że kilka projektów już ruszyło. Meghan Markle i Harry przygotowują dokumentalny serial przyrodniczy i serial animowany poświęcony inspirującym kobietom.

NAJNOWSZE