Meghan Markle i książę Harry pobrali się wcześniej! Ceremonia była "dla świata"

2021-03-08 12:56 kp
Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub wcześniej
Autor: CBS/Ferrari Press/East News; PA Wire/PA Images/EAST NEWS

W trakcie swojego wywiadu dla Oprah Winfrey Meghan Markle i książę Harry zdradzili wiele sensacyjnych szczegółów dotyczących ich życia na dworze brytyjskim. Jednym z nich jest fakt, że ceremonia, jaką miliony widzów śledziły 19 maja 2018 roku, wcale nie była ich prawdziwym ślubem. W rzeczywistości para pobrała się w tajemnicy kilka dni wcześniej!

W wywiadzie z Oprah Winfrey Meghan Markle i książę Harry zgodnie z zapowiedziami podzielili się wieloma intymnymi szczegółami swojego życia w brytyjskiej monarchii. Nie brakowało dramatycznych wyznań o myślach samobójczych Meghan, konflikcie z Kate Middleton czy odebraniu Archiemu tytułu książęcego, ale pojawiły się i radosne momenty - jak wtedy, gdy Sussexowie zdradzili, jaka jest płeć ich drugiego dziecka.

Innym radosnym momentem wywiadu było wspomnienie ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego - wcale nie chodzi jednak o ceremonię, jaką wszyscy podziwialiśmy 19 maja 2018 roku! Okazuje się bowiem, że Meghan i Harry wzięli sekretny ślub już kilka dni wcześniej!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Meghan i Harry wzięli sekretny ślub

W rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle wyznała, że w rzeczywistości została żoną księcia Harry'ego już trzy dni przed oficjalnym ślubem, Zgodnie z jej słowami zakochani uznali, że chcieliby spędzić tę ważną chwilę we dwoje, dlatego skontaktowali się z biskupem Canterbury i poprosili go o udzielenie cichego ślubu.

Wiesz, trzy dni przed naszym ślubem pobraliśmy się. Tego nikt nie wie. Ale zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy tylko: "Spójrz, ten spektakl jest dla świata, ale chcemy, aby nasz związek był między nami". Przysięgi, które złożyliśmy w naszym pokoju, to tylko my we dwoje w naszym ogrodzie z arcybiskupem Canterbury.

- powiedziała Meghan Markle.

>> Piers Morgan ostro atakuje Meghan i Harry'ego po wywiadzie! "Haniebna zdrada królowej"

Okazuje się, że księżna Sussexu nie była fanką ogromnej ceremonii, jaka miała miejsce już trzy dni później.

Dużo o tym myślałam, ponieważ było to jak doświadczenie poza ciałem, w którym byłam bardzo obecna. To jedyny sposób, w jaki mogę to opisać, ponieważ całą noc wcześniej przespała, co samo w sobie jest trochę cudem. A potem obudziłam się i zaczęłam słuchać tej piosenki „Going to the Chapel”. I po prostu staraliśmy się sprawić, by było zabawnie i lekko, i przypomnieć sobie, że to nasz dzień - ale myślę, że oboje byliśmy naprawdę świadomi, nawet wcześniej, po prostu to nie był nasz dzień. To był dzień, który został zaplanowany dla świata.

- powiedziała o rzeczywistej ceremonii z 19 maja.

Warto przypomnieć tu, że ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego "dla świata" to jedna z najdroższych ceremonii ślubnych w historii. Według wyliczeń całe wydarzenie kosztowało 45,8 milionów dolarów, z czego koszt samej ochrony - snajperów, tajnej policji, technologii wojskowej i dronów bezpieczeństwa - wyniósł 43 miliony dolarów.

>> Najdroższe śluby gwiazd. Te ceremonie kosztowały miliony!

NAJNOWSZE