Piers Morgan ostro atakuje Meghan i Harry'ego po wywiadzie! "Haniebna zdrada królowej"

2021-03-08 9:47 kp
Meghan Markle, Piers Morgan
Autor: CBS/Ferrari Press/East News; Rex Features/East News

Brytyjski dziennikarz Piers Morgan niemal od początku obecności Meghan Markle na dworze królewskim zdecydowanie nie należał do jej fanów. Prezenter wiele razy pozwalał sobie na bardzo ostre komentarze pod adresem Sussexów, zatem również po ich wywiadzie dla Oprah Winfrey nie zostawił na nich suchej nitki. Ma choć cień racji?

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey wzbudza na Wyspach Brytyjskich ogromne emocje. Brytyjczycy, którzy w zdecydowanej większości popierają rodzinę królewską, z mieszanymi uczuciami przyjęli wyznania Sussexów o prześladowaniu Meghan przez prasę, konfliktach z członkami monarchii, braku wsparcia i odcięciu od ochrony i finansów.

Choć w sieci huczy od wsparcia dla Meghan Markle i księcia Harry'ego, które płynie do nich z całego świata, pojawiają się też słowa krytyki i hejterzy. Do zdecydowanych przeciwników księżnej Sussexu od dawna należy jeden z bardziej wpływowych brytyjskich dziennikarzy, Piers Morgan. Po wywiadzie książąt na Twiterze nie zostawił na nich suchej nitki.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Piers Morgan atakuje Meghan Markle

Z pewnością mówiąc o prześladowaniu przez brytyjskie media Meghan Markle miała na myśli również Piersa Morgana. Dziennikarzowi nie przeszkodziło to jednak, by po raz kolejny wyrazić swoje zdanie na temat znienawidzonej przez niego księżnej. Tym razem jednak jeszcze bardziej oberwał książę Harry...

Ten wywiad jest absolutnie haniebną zdradą królowej i rodziny królewskiej. Spodziewałem się całego tego nikczemnego, destrukcyjnego nonsensu po Meghan Markle - ale to, że Harry pozwala jej zniszczyć swoją rodzinę i Monarchię, jest haniebne.

- czytamy na jego Twitterze.

Harry chce, aby Ameryka i reszta świata nienawidziły jego rodziny, nienawidziły Monarchii i nienawidziły jego kraju. Sugeruję, aby wszyscy czekali, aż ofiary szaleństwa jego żony wypowiedzą się w sprawie jej dziwacznych roszczeń. Nie uwierzyłbym Meghan Markle nawet, gdyby przepowiadała mi pogodę.

- napisał dalej Piers Morgan i ostro podsumował:

Powiedzmy sobie jasno: książę Harry i jego żona właśnie spędzili dwie godziny na niszczeniu wszystkiego, co reprezentuje Królowa i nad czym tak ciężko pracowała, jednocześnie udając, że ją wspierają. Zrobili to, gdy jej 99-letni mąż Filip jest poważnie chory w szpitalu.To godne pogardy.

Internauci pod komentarzami Piersa Morgana zwracają jednak uwagę na to, że Meghan Markle i książę Harry opowiedzieli swoją stronę całej historii w sposób bardzo wyważony, bez personalnych ataków i histerii.

Też uważacie, że Piers Morgan przesadził w  swojej opinii?

>> Książę Filip znów zmienił szpital. Po operacji serca trafił do prywatnej kliniki

NAJNOWSZE