Meghan i Harry kupią dom po Kylie Jenner? To piękna posiadłość w Malibu!

2020-02-26 16:16 mw
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Jeśli, jak twierdzą niektóre media, Meghan i Harry przeniosą się do Kalifornii, być może zamieszkają w bliskim sąsiedztwie takich znanych gwiazd, jak Robert Downey Jr. czy Caitlyn Jenner. Według brytyjskich tabloidów Sussexowie przymierzają się do kupna domu, który wcześniej należał do najmłodszej miliarderki świata, czyli Kylie Jenner!

Czy Meghan i Harry zostaną w Kanadzie, czy może - jak twierdzą niektórzy - jeszcze w tym roku zamieszkają w USA? A konkretnie w Kalifornii, blisko fabryki snów, jak potocznie nazywa się Hollywood.

Według najnowszych plotek, Sussexowie rozważają ofertę kupna domu w Malibu. Chodzi o piękną i ogromną posiadłość, w której wcześniej mieszkał nie kto inny, jak najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner.

MEGHAN I HARRY KUPIĄ DOM PO KYLIE JENNER?

Dom Kylie Jenner, który podobno mieliby kupić Meghan Markle i książę Harry, to cudowna posiadłość położona w uwielbianym przez amerykańskie gwiazdy Malibu. 

Okolica, w której chcą podobno zamieszkać Meghan i Harry, to jedno z najdroższych miejsc w całej Kalifornii. Dom, w którym kiedyś mieszkała Kylie Jenner, wart jest 7 milionów dolarów. 

W tej cenie Sussexowie mieliby do dyspozycji ogromny budynek z ośmioma sypialniami i domowym kinem z prawdziwego zdarzenia. Wewnątrz posiadłości znajdziemy też piwnicę z winami, piękny salon z wyjściem na obie strony ogrodu. Obok budynku mieści się basen z wydzieloną częścią dla dzieci oraz pełnowymiarowy tartanowy kort tenisowy.

W nowym domu w Malibu Meghan i Harry nie musieliby też tak bardzo martwić się o prywatność. Posiadłość jest ogrodzona od świata wysokim żywopłotem, a wjazdu na parking strzegą szlabany i budka dla ochrony. 

Krążą plotki, że dom bardzo spodobał się Meghan. Żona Harry’ego chciałaby podobno, aby po przeprowadzce do Kalifornii zamieszkała z nimi matka, Doria Ragland. Domyślamy się, że przy ośmiu sypialniach nie byłoby to większym problemem.

Jak myślicie, czy Meghan i Harry zdecydują się kupić dom po Kylie Jenner? Jeśli tak, to ich bliskimi sąsiadami będą m.in. Robert Downey Jr. oraz ojciec najmłodszej miliarderki świata, Caitlyn Jenner.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE