Megan Fox złożyła pozew o rozwód. Brian Austin Green przegrał z Machine Gun Kellym

2020-11-26 9:34 mm
Megan Fox i Brian Austin Green z dziećmi
Autor: SOVE, SPOT/Backgrid/East News, Ability Films / SplashNews.com/East News

To już oficjalnie koniec małżeństwa Megan Fox i Briana Austin Greena! Aktorka właśnie złożyła pozew o rozwód, kończąc tym samym ponad dziesięcioletni związek. Briana i Megan czeka z pewnością sądowa batalia o prawa do opieki nad trójką dzieci. Już teraz widać, że rodzice nie do końca dogadują się w tej sprawie... Czy uda im się porozumieć podczas rozwodu?

Choć od dawna niewielu fanów dawało temu małżeństwu jakiekolwiek szanse, oficjalnie Brian Austin Green i Megan Fox do dziś są mężem i żoną. 

Aktorka ma już jednak nowy obiekt westchnień - Megan Fox od pewnego czasu spotyka się z raperem Machine Gun Kellym. Jeśli ktoś liczył na to, że ten romans to tylko chwilowe zauroczenie, i że Megan w końcu wróci do męża - niestety mocno się zawiedzie. W amerykańskich mediach właśnie pojawiła się informacja, że Megan Fox oficjalnie wystąpiła o rozwód! Papiery zostały już przez aktorkę złożone przed sądem.

Megan Fox i Brian Austin Green biorą rozwód. Co z majątkiem i dziećmi?

W środę 25 listopada Megan Fox oficjalnie wystąpiła o rozwód. Jak donosi serwis TMZ, aktorka z góry zawnioskowała o to, aby opieka nad trójką ich dzieci została po równo podzielona między nią i jej ex. 

Co na to Brian Austin Green?

W ostatnim czasie Brian Austin Green i Megan Fox pokłócili się na Instagramie właśnie o dzieci. Aktorka zarzucała mężowi, że "lansuje się na ojca roku" i zażądała, aby usunął zdjęcie dziecka z sieci. Gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210" co prawda nie zgodził się z żoną, ale posłusznie usunął fotkę. 

Okazuje się, że i tym razem Brian nie zamierza kłócić się ze swoją ex o dzieci. Jak donoszą media, aktor przystał na propozycję Megan Fox o współdzieleniu po równo opieki nad trójką ich wspólnych pociech. Nie zgodził się natomiast na warunki finansowe rozwodu zaproponowane przez żonę.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE