Matka Lindsay Lohan aresztowana! Aktorka imprezowanie ma po niej?

2020-01-13 12:30 AM
Lindsay Lohan, Dina Lohan
Autor: Steven Ferdman/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się po kim Lindsay Lohan tak kocha imprezować, to mamy odpowiedź: po mamie! I choć może to być szokujące, to Dina Lohan po raz kolejny została aresztowana.

Lindsay Lohan znana jest w Hollywood z ostrych imprez. Co prawda czasy niekończących się imprez i odwyków ma już dawno za sobą to nadal ciągnie ją w tą stronę. Przykładem może być chociażby fakt, że aktorka została właścicielką klubów nocnych na greckich wyspach. Swoje zamiłowanie do imprezowego życia Lohan prawdopodobnie przejęła po matce, która również nie grzeszyła spokojnymi spotkaniami towarzyskimi.

Zagraniczne media podają, że Dina Lohan w weekend została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aresztowana została po tym jak uderzyła w samochód przed jedną z restauracji. Incydent miał miejsce w sobotę wieczorem w Nowym Jorku. Na niekorzyść Lohan działać będzie też fakt, że uciekła ona z miejsca wypadku. Policja złapała ją dopiero w jej domu. Według serwisu TMZ miała ona odmówić poddania się testom trzeźwości, następnie została aresztowana.

DINA LOHAN JUŻ W PRZESZŁOŚCI BYŁA ARESZTOWANA

To nie pierwszy raz, kiedy mama Lindsay Lohan łapana jest na tego typu przestępstwie. Podobną sytuację miała już w 2013 roku, kiedy policja zatrzymała ją ze względu na przekroczenie prędkości. Podczas kontroli okazało się, że Dina jest nietrzeźwa.

Nikt z rodziny Diny Lohan nie skomentował zajścia.

Lindsay Lohan
Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE