Mateusz Damięcki

i

Autor: WBF

Mateusz Damięcki wspomina czasy szkolne. „Przywiązywali mnie do kaloryferów”

2021-11-27 15:08

Dzieciństwo Mateusza Damięckiego nie było kolorowe. Aktor w rozmowie z Żurnalistą, zdradził, jak wyglądały jego relacje z rówieśnikami… Okazuje się, że Mateusz był ich ofiarą!

Mateusz Damięcki od lat uważany jest za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Wiele wiadomo o jego życiu zawodowym, ale mało o prywatnym.

Tak szczerych wywiadów, jaki udzielił Żurnaliście, aktor dokonuje naprawdę rzadko.

W najnowszej rozmowie zdradził, że jego dzieciństwo, a w szczególności relacje z rówieśnikami nie należały najłatwiejszych. Aktor wspominał obozy sportowe, które były dla niego prawdziwą mekką.

Koledzy przywiązywali mnie do kaloryferów albo napiep**ali wrzątkiem ze szlaufa na obozach kondycyjnych z pływania Jak mieliśmy do przepłynięcia pięć kilometrów i ja miałem jeszcze 600 m do przepłynięcia, a wszyscy koledzy już dopłynęli, to później trzeba było się wyżyć na koledze, który dopływał ostatni.

 -zdradził.

Jak sam przyznał, przyczyną takiego zachowania był fakt, że nigdy nie potrafił być asertywny. Zawsze grzecznie się uśmiechał i przytakiwał.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?