Mata

i

Autor: Screen/YouTube/Mata - Kiss cam (podryw roku) // Screen/Instagram/@prod.n4tk44 Mata wybrał się na studniówkę z tegoroczną maturzystką

Gwiazdy

Mata stracił głowę dla maturzystki? Dziewczyna pokazała romantyczne kadry

2024-02-06 13:24

Michał Matczak po raz kolejny wybrał się na studniówkę z jedną ze swoich fanek. Tegoroczna maturzystka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z imprezy, na których widzimy, jak wymienia pocałunki z raperem. Mata wygląda na zachwyconego. Czyżby między nimi iskrzyło? Oceńcie sami.

Mata, pod koniec zeszłego roku wpadł na pomysł, aby zorganizować konkurs, w którym do wygrania były oryginalne nagrody: wspólny wyjazd na El Clásico oraz wspólne wyjście na imprezę, z którego mogły skorzystać trzy osoby. Jedną z laureatek była tegoroczna maturzystka Iga, która zabrała rapera na studniówkę. Teraz, Mata wybrał się na kolejną tego typu imprezę, tym razem z Natalią. Nie wiadomo jednak, czy obecność Michała ma związek ze wspomnianym konkursem, ponieważ widać, że para jest ze sobą dość blisko. Czy to oznacza, że Mata się zakochał?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mata da zarobić swoim fanom. Tego na rynku muzycznym jeszcze nie było

Mata bawił się z fanką na studniówce!

Mata w towarzystwie pięknej maturzystki

Mata jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów młodego pokolenia, który swoją twórczością porywa tłumy. Na ogół pilnie strzeże swojej prywatności i nie afiszuje się szczegółami ze swojego życia. To jednak, tym bardziej wzmaga ciekawość opinii publicznej na temat jego osoby, a w szczególności spraw sercowych, więc kiedy w sieci pojawiły się romantyczne kadry z nim w roli głównej, fani zaczęli snuć domysły na temat jego związku ze śliczną maturzystką, Natalią, która wygląda, "jak połączenie Camili Cabello z Lilly Rose Deep" - jak napisała jedna z internautek.

Na zdjęciach i nagraniach Natalii widzimy, że para spędziła miło czas w swoim towarzystwie, bawiąc się razem na studniówce w V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu. Jak podaje serwis "cozadzien.pl", Mata na jedno z pytań o historię znajomości z Natalią miał odpowiedzieć: Przepraszam, ale chcemy zachować prywatność w tej sprawie.

Przeglądając profil dziewczyny na TikToku nie trudno się domyślić, że ona i Mata znają się od pewnego czasu. Jedno z nagrań zatytułowała "Jesteśmy najlepszą parą".

Mata i Natalia

i

Autor: Screen/Instagram/@prod.n4tk44 Mata na studniówce z Natalią