Mata

i

Autor: AKPA Mata przekłada premierę płyty "<33"

Muzyka

Mata przesuwa premierę płyty. Pojawiły się urzędowe problemy

2023-05-27 8:36

Od dawna zapowiadany przez Matę, nowy materiał, miał mieć premierę w piątek 26 maja 2023, w Dzień Matki. Pewne problemy urzędowe sprawiły, że fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na krążek. Raper przedstawił całą sytuację w mediach społecznościowych, a przy okazji zaprosił wszystkich zainteresowanych na swoja urodzinową imprezę.

Nowa płyta Maty, o oryginalnym tytule "<33" miała się ukazać w piątek 26 maja 2023. Dwa dni przed premierą muzyk poinformował fanów, o nagłej zmianie planów. Niestety, nie miał wpływu na pewne organizacyjne sprawy. Wszystko wyjaśnia jego relacja zamieszczona na Instgramie. Upublicznił urzędowe pismo, które poniekąd wyjaśnia, co mogło stać raperowi na przeszkodzie. Zdając sobie sprawę z tego, iż mógł zawieść swoich wielbicieli, postanowił zrekompensować im chwilowy brak płyty i zaprosił na wyjątkowe wydarzenie.

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Release party nie odbędzie się. Mata postarał się o inną niespodziankę

Mata w bardzo powściągliwy sposób prowadzi swoje media społecznościowe, zwłaszcza, jeżeli mówimy o Instgaramie. Zamieszcza na nim wyłącznie informacje dotyczące muzycznych projektów. Właśnie do fanów skierował wiadomość dotyczącą płyty "<33", oznajmiając, że nie ukarze się w najbliższy piątek.

Na instastory opublikował również pismo, które otrzymał od Państwowego Gospodarstwa Wodnego i może mieć ono związek z przeniesieniem premiery. Z pisma wynika, że Wody Polskie "nie wyrażają zgody na organizację imprezy masowej (ok. 5000 osób) na plaży Poniatówka w m.st. Warszawa w dniu 27 maja br.". Można podejrzewać, iż miała to być impreza z okazji wydania albumu. Mata przeprosił wszystkich fanów za obsuwę i zaprosił chętnych na imprezę urodzinową.

Serdecznie zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na moje urodziny, które odbędą się 14.07.2023 w Warszawie. Niestety nie jestem w stanie dostarczyć Ci płyty w terminie, ale proszę nie gniewaj się jeszcze, bo wszystko Ci wytłumaczę na imprezie - taką wiadomość wystosował mailowo do fanów.

Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie w tym roku zagra Mata, zapraszamy zajrzeć do artykułu: Mata - koncerty 2023. Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIASTA, BILETY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE