Mata

i

Autor: materiały prasowe

Mata o współpracy z McDonald's. Zamiast niego Sobel miałby swój zestaw?

2021-11-29 15:50

Mata w McDonald's to była bardzo głośna współpraca. Nie wiadomo, czy miała więcej fanów, czy krytykantów? Pewne jest to, że Młody Matczak rozprawił się z hejterami w nowym kawałku -MC. W wersach napisał, że gdyby odmówił sieciówce, współpracę wziąłby Sobel.

Zestaw Maty w McDonald's był głośno komentowany. To pierwsza tego typu współpraca w Polsce! Część osób krytykowała młodego rapera za promowanie śmieciowego jedzenia, które doprowadza do epidemii otyłości wśród dzieci. Ci, którzy kupili zestaw Maty, krytykowali z kolei Matchak Latte, czyli Vanilla Matcha Latte. Nie zabrakło też klasycznych zarzutów, że "raper się sprzedał".

Co by nie mówić, Mata na współpracy z McDonald's zarobił mnóstwo kasy i zdobył jeszcze większy fame. Teraz w nowym kawałku MC rozprawia się z hejterami.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Mata o współpracy z McDonald's

Nowa piosenka Maty została opublikowana niespodziewanie dziś rano. Raper wypuścił czterominutowy kawałek MC. Zaczyna od rozprawienia się z oczekiwaniami, że raper ma wychowywać swoich słuchaczy i brać za nich odpowiedzialność.

Płacze co drugi rodzić / Bo trudno się pogodzić/W tym że pato raper/Nie chce zostać super nianią

A jak Wy oceniacie współpracę Mata x McDonald's?

Mata odniósł się także do kontrowersyjnej wypowiedzi swojego ojca. Przypomnijmy, prof. Marcin Matczak narzekał, że dzisiejsza młodzież nie jest chętna do ciężkiej pracy, 16 godzin na dobę. Tymczasem jego syn rapuje, że taki czas spędza czasem w studiu, a czasem na kanapie.

W końcu Mata opowiedział o współpracy z McDonald's.

dlatego szanuje pracety wylewasz matcha latte, głupia piz**/jak to wbiłem kwestie dziury owocowej/skoro prosiłem prezesa żeby zrobili schabowe/jakbym tego nie wziął/to i tak by to wziął Sobel/a zabito tyle krów ile w Chinach ginie w dobę/i tak w ch**ale mogę napisać na grobie/ że zrobiłem coś jako pierwszy jako pierwszy biały człowiek

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Gwiazdy potrafią sprzedać wszystko, nie tylko fast foody.

Zobacz też: