Machine Gun Kelly uruchamia biznes. Będzie sprzedawał... lakiery do paznokci unisex

2021-04-15 20:30 es
Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox?
Autor: Splash News / SplashNews.com/East News

Moda w dzisiejszych czasach bardzo się zmienia. Właśnie jesteśmy świadkami narodzin przełomowego biznesu. Machine Gun Kelly słynący z kontrowersyjnego wizerunku startuje z ciekawym pomysłem. Muzyk podjął współpracę z marką tworzącą kosmetyki. Machine Gun Kelly będzie sprzedawał... lakiery do paznokci unisex!

Machine Gun Kelly nie boi się kontrowersji. Widać to chociażby po jego wizerunku. Muzyk ma mnóstwo tatuaży i stawia na oryginalne dodatki. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Machine Gun Kelly nosi krew Megan Fox w wisiorku.

Teraz Page Six donosi o nowy biznesie muzyka. Machine Gun Kelly bardzo odważnie wchodzi do branży beauty...

Machine Gun Kelly będzie sprzedawał lakiery do paznokci unisex

W dzisiejszych czasach świat mody bardzo się zmienia. Coraz bardziej zacierają się podziały na damskie i męskie. Harry Styles w sukience na okładce Vogue'a to pierwszy przykład. Niedawno Kid Cudi pojawił się w kultowym programie SNL również ubrany w sukienkę.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Dzisiaj Page Six poinformowała o nowym projekcie Machine Gun Kelly. Muzyk wchodzi do branży beauty. Będzie sprzedawał lakiery do paznokci unisex. Podjął współpracę z marką Unlisted Brand Lab. Wspólnie wprowadzą na rynek uniseksową markę lakierów do paznokci o nazwie UN / DN.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z MGK nad tą rzadką okazją do zbudowania marki, która rozwinie kategorię, ucieleśniając zmianę kulturową, która nadchodziła od dawna.

Mówiła dyrektorka generalna Unlisted Brand Lab, Candy Harris.

Jeśli uważnie obejrzycie Instagram muzyka, zauważycie, że Machine Gun Kelly od dawna maluje paznokcie.

NAJNOWSZE