Mary-Kate i Ashley Olsen skończyły 35 lat! Co dziś robią słynne bliźniaczki?

2021-06-13 17:00 kp

Siostry Olsen jako dziewczynki, a później nastolatki, były ulubieńcami widzów na całym świecie. Słodkie bliźniaczki lata temu podbiły świat showbiznesu, by jako dorosłe kobiety ukrywać się przed zainteresowaniem mediów i paparazzich. Dziś Mary-Kate i Ashley Olsen kończą 35 lat. Jak wygląda teraz ich życie?

W latach 90. nie było na świecie popularniejszych dziecięcych gwiazd niż Mary-Kate i Ashley Olsen. Bliźniaczki zdobyły oszałamiającą popularność występując w serialu Pełna chata, gdzie pojawiły się po raz pierwszy w wieku dziewięciu miesięcy. Na fali uwielbienia widzów do dziewczynek, już jako nastolatki siostry występowały we własnych osobach w filmach poświęconych ich przygodom. Co więc stało się z najsłynniejszymi dziecięcymi gwiazdami sprzed lat? O karierach Mary-Kate i Ashley Olsen nie słyszymy już od dawna.

A warto zastanowić się nad tym, gdzie podziewają się bliźniaczki Olsen, bo właśnie kończą 35 lat. Dziewczyny urodziły się 13 czerwca 1986 roku w Los Angeles, a ich rodzicami są Jarnette „Jarnie” - osobisty menedżer i David „Dave” Olsen - deweloper i bankier hipoteczny. Ostatni raz można było zobaczyć je w filmie ponad dziesięćlat temu!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Gdzie są Mary-Kate i Ashley Olsen?

Co więc dziś dzieje się z Mary-Kate i Ashley Olsen? Gwiazdy, które dorastały przed kamerami, nie wspominają dobrze czasów swojej nastoletniej kariery - a przynajmniej jedna z nich. W jednym z wywiadów Mary-Kate przyznała, że czuła się jak "małpka".

Patrzę na moje stare zdjęcia i wcale nie czuję się z nimi związana... Nigdy nie życzyłbym nikomu mojego dorastania

- mówiła.

Ostatnim wspólnym filmem bliźniaczek Olsen była produkcja Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość. Po niej dziewczyny wybrały się do college'u. Po ukończeniu studiów obie gwiazdy uznały, że mają dość aktorstwa. W 2007 roku siostry założyły dwie własne marki ubrań: The Row oraz Elizabeth and James. W 2015 roku Mary-Kate Olsen wyszła za Oliviera Sarkozy'ego - małżeństwo zakończyło się w 2020 roku. Jej siostra, Ashley, utrzymuje swoje życie prywatne w tajemnicy.

Pamiętacie, jak Mary-Kate i Ashley Olsen wyglądały w dzieciństwie?

NAJNOWSZE