Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski świętują 3 miesiące małżeństwa! "Zarzekałam się..."

2021-01-16 23:04 kp
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska wiedziała, że na ideał trzeba trochę poczekać! Trzy miesiące temu podróżniczka wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego i dziś jest szczęśliwą mężatką. Dziennikarka wiele razy żartowała z tego, co mówiono o jej wymaganiach w kwestii facetów - ostatecznie okazało się jednak, że to ona miała rację :)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od początku swojego związku bardzo dbali o to, by media nie były z nim szczególnie na bieżąco. Podróżniczce bardzo zależało na tym, by jej życie prywatne nie przyćmiło tego, o czym chce opowiadać swoim fanom - czyli kobiet z najodleglejszych miejsc na świecie, które są bohaterkami jej programów.

Dlatego też, gdy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się, minęło sporo czasu, zanim dowiedzieli się o tym fani. Również ich ślub odbył się w tajemnicy - para poinformowała o nim już po fakcie.

Martyna i Przemysław pobrali się w październiku w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. I nawet nie zauważyli, kiedy minęły im pierwsze trzy miesiące małżeństwa!

ESKA XD #014

Martyna Wojciechowska 3 miesiące po ślubie

Teraz, z okazji trzeciej "miesięcznicy" Martyna Wojciechowska podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie krótką refleksją.

DOKŁADNIE 3 MIESIĄCE TEMU uciekająca Panna Młoda powiedziała TAKi zostaliśmy małżeństwem.Choć zarzekałam się, że „to nie dla mnie” to... każdy dzień jest lepszy od poprzedniego!Czyli jednak warto dać się życiu zaskoczyć.M.

- napisała.

Zdecydowanie warto!

NAJNOWSZE