Kuba Wojewódzki, Marta Żmuda-Trzebiatowska

i

Autor: VIPHOTO/East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska o romansie z Kubą Wojewódzkim: "To było dawno temu!"

2018-11-07 9:18

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego wywołała mały, showbiznesowy skandal. Showman stwierdził bowiem w książce, że romansował m.in. z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Agnieszką Kaczorowską. Ta pierwsza skomentowała całą sprawę.

Zgodnie z przewidywaniami, autobiografia Kuby Wojewódziego wywołała niemałe zamieszanie w polskim świecie showbiznesu. Popularny showman postanowił bowiem podzielić się w niej szczegółami ze swojego - i nie tylko swojego życia - które zapewne nie powinny zdaniem niektórych ujrzeć światła dziennego...

Jak już informowaliśmy, Kuba Wojewódzki pochwalił się m.in., że romansował z o 21 lat młodszą Martą Żmudą-Trzebiatowską i 29-lat młodszą Agnieszką Kaczorowską. Oliwy do ognia dolał fakt, że zdaniem Kuby, Marta Żmuda-Trzebiatowska była z nim w relacji, będąc już w innym związku. Co na to sama zainteresowana?

>> Kuba Wojewódzki miał romans z Angieszką Kaczorowską i Martą Żmudą-Trzebiatowską? Tak napisał w książce!

Kuba Wojewódzki zmyślił romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską?

Swój "romans" z Kubą Wojewódzkim Marta Żmuda-Trzebiatowska skomentowała w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Okazuje się, że jej wersja zdarzeń znacznie różni się od tej, którą zapamiętał dziennikarz.

Zareagowałam z dużym uśmiechem. To było tak dawno temu, że naprawdę zatarło się już w mojej pamięci. Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła "romansem", jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył.

- powiedziała.

Zastanawiacie się, które z nich ma gorszą pamięć?;)

Kuba Wojewódzki

i

Autor: fot. WBF Kuba Wojewódzki
Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem

i

Autor: TRICOLORS/East News