Marilyn Manson odpowiada na oskarżenia o gwałt na Esmé Bianco!

2021-05-03 14:03 mm
Marilyn Manson i Esmé Bianco
Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News, SplashNews.com/East News

Marilyn Manson ma coraz większe kłopoty. Znany rockman został niedawno oskarżony o molestowanie przez gwiazdę serialu "Gra o tron", Esmé Bianco. Aktorka złożyła już oficjalne zeznania przed sądem. Marilyn Manson może odpowiadać nawet za gwałt! Muzyk przerywa milczenie i odpiera zarzuty. Zobaczcie, jak odniósł się do tego, co mówi Esme Bianco.

Na początku lutego Marilyn Manson został oskarżony przez byłą dziewczynę o przemoc psychiczną i seksualną. Teraz Esme Bianco złożyła oficjalne zeznania. Muzyk ma poważne kłopoty - jest oskarżany o zmuszanie do określonych aktów seksualnych wbrew woli partnerki, czyli w praktyce o gwałt. Miało to tego dochodzić w latach 2009-2013, kiedy Esme Bianco spotykała się z Marilynem Mansonem.

Marilyn Manson (prawdziwe nazwisko rockmana to Brian Warner) zdecydowanie zaprzecza oskarżeniom. Muzyk, który dotąd nie zabierał głosu, teraz zdecydował się przerwać milczenie. Choć nie osobiście, a ustami swojego obrońcy.

Te twierdzenia są nieprawdziwe. Żeby było jasne, pozew został wniesiony dopiero po tym, jak mój klient odmówił kontaktu z panią Bianco i jej prawnikiem oraz odrzucił oburzające żądania finansowe oparte na zachowaniu, które po prostu nigdy nie miało miejsca. Będziemy zdecydowanie kwestionować te zarzuty w sądzie i jesteśmy przekonani, że zwyciężymy

- oświadczył Howard E. King, prawnik Marilyna Mansona.

Marilyn Manson oskarżany o gwałt

Esme Bianco twierdzi, że Marilyn Manson używał siły i gróźb oraz narkotyków, aby zmusić ją do określonych aktów seksualnych. W roku 2011 rockman miał dopuścić się na niej gwałtu. 

Adwokat aktorki "Gry o tron" argumentuje, że Esme Bianco doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że gdyby walczyła, Brian Warner mógłby wyrządzić jej jeszcze większą krzywdę. W oświadczeniu złożonym przed sądem czytamy, że Marilyn Manson miał dawać swojej partnerce narkotyki i pozbawiać ją snu oraz jedzenia, żeby osłabić ją fizycznie i psychicznie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE