Marcysia, Tromba

i

Autor: Screen/Instagram/@trombabomba Marcysia i Tromba nie są już razem

Influencerzy

Marcysia i Tromba rozstali się! Czyja to była decyzja?

2024-03-11 9:58

Marcysia Ryskala i Mateusz Trąbka, polscy youtuberzy znani z Ekipy Friza, nie są już razem. Internauci już od jakiegoś czasu przeczuwali, że między nimi nie układa się najlepiej, a teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Na Instagramie pojawiły się się oświadczenia influencerów.

Polscy internauci mieli okazję poznać Marcysię Ryskalę i Mateusza Trąbkę dzięki Ekipie Friza. To za czasów słynnego projektu, para zaczęła być razem. Marcysia i Tromba szybko zyskali olbrzymią popularność. Ich profile na Instagramie obserwuje milionowa publiczność. Od la możemy śledzić ich działania w mediach społecznościowych, gdzie spełniają się w roli influencerów, i choć są osobami publicznymi, zawsze niechętnie dzielili się swoim życiem prywatnym, zwłaszcza tym miłosnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tromba i Marcysia pokazali nowego członka rodziny. "Na jednym się nie skończy"

Eryk Moczko z viralowym hitem "Enzo". To będzie hit! | ESKA

Marcysia i Tromba nie są już razem. Podjęli decyzję o rozstaniu

Marcysia i Tromba w ostatnim czasie coraz rzadziej pojawiali się wspólnie na Instagramie, co wyraźnie rzuciło się w oczy internautom. "Detektywi" z TikToka i IG zaczęli dzielić się w komentarzach swoimi podejrzeniami dotyczącymi ich rozstania. Po tygodniach spekulacji, domysły fanów okazały się słuszne. Marcysia i Tromba 10 marca 2024 oświadczyli w mediach społecznościowych, że ich związek dobiegł końca.

Marcysia, Tromba

i

Autor: Screen/Instagram/@ryskalamarcysia/@trombabomba Marcysia i Tromba powiedzieli o rozstaniu. Wydali oświadczenia

Marcysia i Tromba przyznali, że decyzja o rozstaniu nie była łatwa. Oboje zaznaczyli również, że podjęli ją wspólnie. Podziękowali sobie za te kilka spędzonych razem, a fanów poprosili o uszanowanie ich prywatności.