Jak Marcin Prokop radzi sobie ze sztuką kupowania ubrań? „W zwykłych sklepach ich nie ma”

2021-11-25 13:43 AM
Marcin Prokop
Autor: WBF

Marcin Prokop to zdecydowanie jeden z najwięcej mierzących osób w polskiej telewizji. Prezenter zasłynął nie tylko ze swojego wizerunku, ale też z ogromnego poczucia humoru.

Marcin Prokop to od lat ulubieniec widzów. Zyskał spore grono sympatyków nie tylko za sprawą bycia współprowadzącym programu Mam Talent, ale też dzięki duetowi z Dorotą Wellman, gdzie razem z nią prowadzi program Dzień Dobry TVN.

Marcin Prokop od lat więc rozbawia widzów i zachwyca dystansem do siebie. Mierzący aż 2 metry i 6 centymetrów dziennikarz wielokrotnie odnosił się do swojego wzrostu.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Jeśli kiedykolwiek nurtowało Was pytanie, jak Marcin Prokop radzi sobie z kupowaniem ubrań, to sam prezenter przychodzi z odpowiedzią. Oczywiście, jak można się domyślać, sztuka kupna ubrań dla tak wysokiej osoby to nie lada wyzwanie. Na szczęście Prokop ma już na to niezły patent.

Znalezienie dla mnie ubrań wcale nie jest łatwe. W zwykłych sklepach ich nie ma Trzeba znać odpowiednie marki lub grzebać w internecie. A na wyprzedażach po prostu poluję na rozmiar XXL.

- zdradził w rozmowie z Faktem.

Zobacz też: Finał Top Model 10

NAJNOWSZE