gwiazdy

Marcelina Zawadzka już wkrótce zostanie mamą. Piękna modelka podczas bajkowego baby shower zdradziła płeć dziecka!

2024-06-24 11:00

Już wkrótce Marcelina Zawadzka po raz pierwszy zostanie mamą. Z tej okazji zorganizowała bajkowe baby shower, na które zaprosiła najbliższych oraz popularnych znajomych. Przy okazji zdradziła również płeć dziecka.

Zaledwie miesiąc temu, w Dniu Mamy, Marcelina Zawadzka oraz jej narzeczony Max Gloeckner podzielili się ze światem radosną nowiną. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka jest w związku z partnerem od kilku lat. Narzeczonego poznała podczas wakacji w Meksyku. Z Maxem połączyło ją więc nie tylko gorące uczucie, ale również miłość do podróżowania. 

Aktorzy, którzy PRAWIE ZGINĘLI na planie | To Się Kręci

Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka!

W minioną niedzielę prezenterka telewizyjna wyprawiła huczne baby shower i w towarzystwie najbliższych świętowała to, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Okazuje się, że Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner oczekują na narodziny… synka! Zawadzka na baby shower zaprosiła między innymi Maffashion, Magdę Pieczonkę, czyli znaną makijażystkę gwiazd, Edytę Herbuś, Magdalenę Karwacką oraz Violę Piekut. Nie zabrakło również pięknych dekoracji, które wyglądały zachwycająco. Jeśli jesteście ciekawi, jak podczas wydarzenia prezentowała się przyszła mama, zapraszamy do galerii poniżej.