Marta Wiśniewska

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News / AKPA Marta Wiśniewska mówi o studiach córki Fabienne

Mandaryna zdradza na jakie studia wybiera się Fabienne. To uczelnia dla wybranych

2022-06-10 13:59

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego w tym roku skończyła szkołę średnią i już niedługo wybiera się na studia. Marta zdradziła, o której uczelni wyższej marzy Fabienne. Żeby się tam dostać trzeba posiadać wybitny talent.

Mandaryna wychowuje dwoje dzieci ze związku z Michałem Wiśniewskim. Fabienne urodziła się 21 sierpnia 2003 roku, a Xavier przyszedł na świat 24 czerwca 2002 roku. Rodzice mocno wspierają ich w spełnianiu swoich marzeń i realizowaniu pasji. Teraz, cała rodzina Wiśniewskich mocno trzyma kciuki, aby Fabienne dostała się na wymarzone studia.

Mandaryna wybrała bardzo popularny kierunek studiów

Marta Wiśniewska, powiedziała w jednym z wywiadów, która z uczelni najbardziej interesuje świeżo upieczoną absolwentkę szkoły średniej.

Moje dziecko chce zdawać do ASP, więc ma głowę bardzo artystyczną. Jestem bardzo z niej dumna i bardzo chce. Szykuje teczkę i mam nadzieję, że otworzy drzwi i przepięknie zagości w tym miejscu – powiedziała dziennikarzowi.

Piosenkarka powiedziała również, że Fabienne szczególnie interesuje się modą i jest bardzo otwarta w tej kwestii. Stylizacje 19-latki to bardzo młodzieżowe połączenie różnych stylów. Kiedy pojawia z rodzicami na różnego rodzaju branżowych imprezach, widać, że najlepiej czuje się w casualowych stylizacjach z domieszką sportowego stylu. Mogłoby się wydawać, że Fabienne zdecydowała się na kierunek związany z projektowaniem mody, ale nic bardziej mylnego. Przyszła studentka pragnie uczyć się w kierunku projektowania graficzengo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fabienne Wiśniewska zdaje w tym roku maturę. Jedno zadanie ją przerosło!

Po egzaminach maturalnych, Fabienne zdradziła jakie przedmioty zdawała na maturze. Uczennica zdecydowała się na rozszerzenie z języka polskiego, angielskiego oraz historię sztuki.

Przygotowuję teczkę, żeby się tam dostać, ale nie jest tam potrzebna żadna, rozszerzona matura, ale z pasji do sztuki i własnej zabawy sobie ją rozszerzam – powiedziała Fabienne.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7