Ola Żebrowska i jej finezyjne buty. Zaliczyła wtopę?

2022-10-03 12:59 Joanna Dembek
Aleksandra Żebrowska
Autor: AKPA Ola Żebrowska pokazała się na czerwonym dywanie w różowej stylizacji

Aleksandra Żebrowska pojawiła się na czerwonym dywanie z niezwykle oryginalnym obuwiu, które na pierwszy rzut oka przypomina fikuśne kapcie. Cukierkowe czółenka dobrała do różowego, oversizowego garnituru. Internauci znowu docenili jej luz.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niedawno doczekali się kolejnej pociechy. W lipcu ogłosili, że na świat przyszła ich córka. Para wychowuje jeszcze trzech synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Ola, pochłonięta macierzyńskimi obowiązkami, znalazła czas, aby pojawić się 1 października 2022 na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro.

Aleksandra Żebrowska pierwszy raz po urodzeniu dziecka pojawiła się na salonach. Na czerwony dywan wybrała casualową stylizację. Pastelowy, różowy garnitur podkreślił jej delikatną urodę, a dobrane do kreacji różowe czółenka dopełniły cały look i mocno zwróciły uwagę na młodą mamę. Opierzone buty na pierwszy rzut oka przypominają kapcie, w których celebrytka pośpiesznie wyszła z domu, udając się na branżowy event. Co sądzicie o takiej stylizacji?

Aleksandra Żebrowska
Autor: AKPA Ola Żebrowska na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro
Aleksandra Żebrowska
Autor: AKPA Ola Żebrowska na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro
Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE