Mama Honoraty Skarbek ma potencjał zostać gwiazdą TikToka. Jej energia jest niesamowita!

i

Autor: Akpa, screen z TikToka: skarbekbozena

Rodzice gwiazd

Mama Honoraty Skarbek ma potencjał zostać gwiazdą TikToka. Jej energia jest niesamowita!

2023-08-07 10:21

Honorata Skarbek niejednokrotnie pokazywała się ze swoją ukochaną mamą. Mają one naprawdę piękną i pełną ciepła relację. Pani Bożena jest przebojową i odważną kobietą, która wie, że nie wolno się poddawać. Jej konto na TikToku jest najprawdziwszym hitem. Takiej energii można pozazdrościć. Musicie zobaczyć jej filmy!

Honorata Skarbek nigdy nie ukrywała, że podczas rozwoju jej kariery, zawsze mogła liczyć na swoją ukochaną mamę. Panie były ze sobą naprawdę blisko. Można było zobaczyć je nie tylko na ściankach - swoją relacją chętnie dzieliły się w internecie. Było widać, że ich relacja to nie tylko mama-córka, ale również najlepsze przyjaciółki. Teraz okazuje się, że pani Bożena - zupełnie jak Honey - jest performerką. Jej konto na TikToku to najprawdziwszy skarb. Widać, że jest wspaniałą i przebojową kobietą, z energią, której można jej pozazdrościć. Warto obejrzeć jej nagrania. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Honorata Skarbek o swojej mamie. Kobieta przeszła prawdziwy koszmar

Shake Your Eska #22 | Asereje

Bożena Skarbek - TikTok

Mama Honoraty Skarbek prowadzi konto na TikToku, na którym dodaje nagrania ze swoimi outfitami. Trzeba przyznać, że jest naprawdę stylową kobietą. Widać, że ma w sobie ogrom energii, z którą spokojnie sprawdziłaby się w roli influencerki. Gdy rozkręci swoje konto w najpopularniejszej aplikacji, można spodziewać się, że będzie prawdziwą gwiazdą! Sami zobaczcie jej filmy.

Mama Honoraty Skarbek - choroba

Honorata Skarbek przyznała publicznie, że jej mama przeszła naprawdę ciężką drogę. Kobieta ma za sobą aż trzy nowotwory, z którymi zawsze dzielnie walczyła. Pani Bożena przyznała w swoich mediach społecznościowych, że się nie poddawała. Nawet w najbardziej kryzysowych momentach znała swoją wartość!

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?