Małgorzata Tomaszewska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska pokazała efekty sesji brzuszkowej. Dziennikarka zdradziła imię córeczki

2024-02-12 13:35

Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży i z niecierpliwością oczekuje na narodziny córeczki. Ostatnio podzieliła się z fanami efektami sesji brzuszkowej, przy okazji zdradziła też, jakie imię wybrała dla malucha, który lada moment przyjdzie na świat.

Małgorzata Tomaszewska od lat związana była z Pytaniem na śniadanie, w którym występowała w roli współprowadzącej. Widzowie uwielbiali spędzać z nią poranki, nie kryli więc swojego oburzenia, kiedy wyszło na jaw, że dziennikarka nie pojawi się już w nowych wydaniach programu śniadaniowego Telewizji Polskiej. W najbliższych miesiącach dziennikarka z pewnością skupi się więc na rodzinie i na córeczce, którą już wkrótce przywita na świecie.

Tomasz Kammel i Izabella Krzan żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"

Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię córeczki

W sierpniu 2023 roku Małgorzata Tomaszewska poinformowała, że jest w ciąży. Od tej pory chętnie dzieliła się z obserwującymi kolejnymi fotografiami z brzuszkiem, odpowiadała również na pytania fanów dotyczące jeszcze nienarodzonego dziecka. Tym razem na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda pozuje w długiej, beżowej sukni, która pięknie podkreśla ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że była prezenterka Pytania na śniadanie wygląda naprawdę kwitnąco, a stan błogosławiony jej służy.

W opisie do fotografii Tomaszewska zdradziła, że imię dla córeczki wybrał jej synek.

„Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę 🩷🌸

Urocze, prawda? 

"Pytanie na śniadanie" - nowi prowadzący

Listen on Spreaker.