Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki - ta suknia to już przesada?

i

Autor: Screenshot Instagram/m_rozenek Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki - ta suknia to już przesada?

Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki. Co było nie tak z jej suknią?

2022-05-23 9:58

Małgorzata Rozenek-Majdan znów podpadła internautom, tym razem za sprawą sukni, w której pojawiła się na balu charytatywnym Omeny Mensah i Rafała Brzoski. Wytknięto jej próżność i brak taktu.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najszerzej komentowanych gwiazd polskiego show-biznesu, która posiada zarówno wielu fanów, jak i krytyków. Perfekcyjna Pani Domu znów wzbudziła kontrowersje, tym razem jednak mocno uzasadnione. Jej suknia, w której pojawiła się na sobotnim balu charytatywnym Omeny Mensah i Rafała Brzoski, może i wyglądała imponująco, ale pozostawiła też spory niesmak, o czym nie omieszkali wspomnieć internauci. 

Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki - ta suknia to już przesada?

W sobotni wieczór w muzeum Pałacu w Wilanowie odbył się bal organizowany przez fundację Omeny Mensah i Rafała Brzoski. Na evencie zjawiły się czołowe polskie gwiazdy, w tym Lewandowscy, Pazurowie i oczywiście polscy Beckhamowie, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław. Ci ostatni spóźnili się na imprezę, za sprawą czego zrobili prawdziwe wejście smoka. Efekt wzmocniła wielka biała suknia Perfekcyjnej, którą celebrytka szykowała już od wielu dni, i na którą poszło... aż 50 metrów materiału. Małgorzata Rozenek chwaliła się swoją kreacją jeszcze przed imprezą, udzielając wywiadu dla portalu Jastrząb Post. Wyznała wówczas:

Wiem, że będzie naprawdę niezwykle i też moja kreacja będzie niezwykła, bo chciałabym nią podkreślić rangę wydarzenia. Powiem tylko, że poszło na nią prawie 50 metrów materiału.

Kreacja była owszem spektakularna i przywodziła na myśl połączenie sukni ślubnej z outfitem wdowy po bajecznie bogatym mężu znanym z memów, jednak wielu internautów wytknęło Małgorzacie Rozenek próżność, rozrzutność i zwyczajny brak taktu. Biorąc pod uwagę fakt, iż w obecnych czasach dużo mówi się o ekologii, dbaniu o planetę i walce z konsumpcjonizmem, gwiazda z takimi zasięgami powinna przynajmniej starać się uświadamiać ludzi i szerzyć odpowiednie wartości, a nie robić... coś dokładnie odwrotnego. 

Sukienka piękna, ale po co zużywać 50m tkaniny na jedno wyjście? Pani Małgorzato, proszę zacząć promować ekologię zamiast próżności.

Gdzie ta ekologia…..próżność w czystym wydaniu masakra.

Czy wy umiecie coś zrobić bez lansu i fajerwerków ? Próżność wylewa wam się bokami - unfollow, bo aż żal ze gdzieś dzieci są mordowane a wy jak zwykle w świetle fleszy.

Szczytna impr i pani przerost nad treścią a właściwie brak taktu z ta suknia.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej znienawidzeni celebryci w dziejach polskiego show-biznesu. Kogo wybitnie nie znosi opinia publiczna?

Sonda
Czy Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła?