Małgorzata Rozenek szczerze o 800 plus. „Moje dzieci pobierają”. Dostają jeszcze coś

i

Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek szczerze o 800 plus. „Moje dzieci pobierają”. Dostają jeszcze coś

przerażające

Małgorzata Rozenek w niecodziennym wyznaniu. "Prawie utopiłam mojego syna"

2024-05-16 13:14

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać. W ostatni czasie wzbudza nawet pewne kontrowersje, a wszystko za sprawą jej nowego show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". To właśnie tam wykonuje z pozoru łatwe, a w rzeczywistości bardzo trudne zadania. Rywalizuje z mężczyznami. W ostatnim odcinku zdecydowała się na niecodzienne i nieco przerażające wyznanie. Chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie jej syna.

Większość osób uważa Małgorzatę Rozenek, za bardziej delikatną "Gosię" niż twardą "Gośkę". Prawda jest jednak taka, że ta celebrytka nie da sobie w kaszę dmuchać i jest naprawdę szalona oraz silna. Kobieta stara się to udowodnić w najnowszym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym mierzy się w rożnych zadaniach z mężczyznami. Podczas ostatniego odcinka, powiedziała chyba trochę za dużo. Pokazało, jak bardzo uparta jest, by osiągnąć sukces.

Małgorzata Rozenek-Majdan dumna z synów! Nie ukrywa, że jeden z nich jest mocno rozpieszczony

Małgorzata Rozenek prawie utopiła syna?

W jednym z odcinków swojego show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzyła się z Youtuberem Kubą Nowaczkiewiczem. Już sam początek ich spotkania był dosyć elektryzujący. Oboje mieli się zmierzyć ze sobą i przejść wytyczoną trasę po niezbyt szerokiej taśmie (slackline). Rozenek wymownie skomentowała jego zachowanie: "Znaczy powiem ci, zachowujesz się bardzo niekulturalnie. Starsi stoją rozmawiają, a ty nie dość, że siedzisz, jeszcze do tego z kanapką. Zobacz, jak przyjechałam do pracy gotowa, odżywiona i to dobrym jedzeniem, nie takim glutenem z majonezem. Prawda jest taka, że nie przejdziesz, także nie przedłużajmy tego" - nie owijała w bawełnę Rozenek. Małgorzata postanowiła jak zwykle dać z siebie wszystko i pokazać, że nie ma w zwyczaju przegrywać, czego najlepszym dowodem była ta przerażająca sytuacja. "Słuchaj, ja prawie utopiłam mojego syna, graliśmy w waterpolo. Tak strasznie walczyłam o piłkę, że go przydusiłam, własne dziecko, więc uwierz mi, ja nie umiem przegrywać" - wyznała Rozenek. Trzeba przyznać, że to dosyć odważne i kontrowersyjne wyznanie. Jedno jest pewne, internauci nie przejdą obok tego obojętnie.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów. "Nie chciałam, żeby chłopcy też to robili"

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska prezenterka telewizyjna, gospodyni kilku programów, pisarka oraz działaczka społeczna. Mało kto wie, że z wykształcenia jest prawniczką. Od 2016 roku jest żoną znanego, byłego piłkarza – Radosława Majdana. Od 2012 do 2014 roku prowadziła program „Perfekcyjna Pani Domu”, od 2016 roku prowadziła popularny „Projekt Lady”. W związku ze swoją działalnością społeczną, poprowadziła reportaż „In vitro. Nauka czy cud” dla kanału Discovery Life.

Małgorzata bez wahania opowiedziała o seksie. Majdan ma się czego wstydzić?

FB SE: Internauci skomentowali show Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mocne słowa