Małgorzata Rozenek o swojej ciąży: "Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób"

2020-02-04 9:49 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka. Celebrytka ma za sobą dwie ciążę i - jak sama przyznaje - w każdej z nich czuła się podobnie. Gwiazda stara się bardzo o siebie dbać, ale ma ponoć problem z utrzymaniem wagi. Widać? Oceńcie sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w końcu doczekają się upragnionego wspólnego dziecka. Małgosia jest już za półmetkiem ciąży i wygląda kwitnąco!

Małgorzata Rozenek-Majdan "kwitnie, bo... tyje"?!

Gwiazda przyznaje, że czuje się świetnie, jednak podobno w każdej ciąży miała ten sam problem - mocno tyje. Nie jest jednak osobą, która bardzo się tym przejmuje.

Dla mnie ciąża jest stanem błogosławionym, dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Martwiłam się, czy tym razem też tak będzie, bo mówi się, że z wiekiem coraz gorzej się ciążę znosi. A ja jestem przykładem kobiety, która rozkwita w ciąży. Rozkwitam zewnętrznie w tym sensie, że bardzo tyję. Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób

- cytuje gwiazdę TVN serwis SE.pl.

Ciąża bardzo dobrze mi robi na głowę, na psychikę. Jestem osobą bardzo szczęśliwą, jestem łagodna, widzę wszystko w różowych barwach. Jest to bardzo piękny stan
- dodaje Rozenek-Majdan.

Podobno w poprzednich ciążach Małgorzata przytyła po 30 kilogramów. Czy tym razem będzie tak samo? Na razie się nie zapowiada... Żona Radka Majdana wygląda świetnie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Night out 💃🕺 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
NAJNOWSZE