Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wybrała się na MARSZ RÓWNOŚCI! [FOTO, WIDEO]

2021-06-19 22:00 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Marsz Równości w sobotę przeszedł ulicami Warszawy. W wydarzeniu wzięły udział tysiące osób. Wśród nich byli znani i lubiani - między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną. Gwiazda szczegółowo zrelacjonowała swój udział w marszu. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mega popularną gwiazdą. Tę popularność wykorzystuje w celach biznesowych, ale nie tylko. Małgosia wspiera liczne akcje charytatywne, a także pokazuje jak bardzo otwarta jest na świat. Wspiera między innymi środowiska LGBT. W sobotę udowodniła to po raz kolejny, gdy wybrała się z całą rodziną na Marsz Równości, który odbył się w Warszawie. Poza rodziną Majdanów była tam spora grupa gwiazd, które aktywnie w mediach społecznościowych relacjonowały przebieg wydarzenia. 

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Na profilach w mediach społecznościowych Małgosi pojawiło się sporo zdjęć, a także materiałów wideo, na których widać, że rodzina Majdanów bawiła się naprawdę dobrze. Zobaczcie sami. 

NAJNOWSZE