Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 42. urodziny! Czyżby para świętowała coś jeszcze?

2020-06-01 13:16 KP
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z napięciem oczekują przyjścia na świat ich syna. Para już kilka dni temu zdradziła, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami, zatem "mały Majdan" może urodzić się w każdej chwili! Małgosia i Radek mają jednak jeszcze jeden powód do radości - 1 czerwca celebrytka obchodzi swoje 42. urodziny! Mąż gwiazdy złożył jej już życzenia na Instagramie i zasiał w nas ziarno niepewności! A może maluch jest już na świecie...?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są dziś całkowicie skupieni na swojej rodzinie. Już lada chwila para powita na świecie swojego pierwszego upragnionego syna. Małgosia, która ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, już od wielu dni odlicza czas do rozwiązania. Podekscytowania, ale i stresu nadchodzącym porodem żony oraz nową rolą ojca nie kryje natomiast jej ukochany.

>> Radosław Majdan o porodzie Małgorzaty Rozenek: "Bardzo dużo we mnie emocji, ale i stresu"

Zaledwie w ten weekend Małgorzata Rozenek-Majdan żartowała z fankami, że nie chciałaby, aby jej syn urodził się 1 czerwca. Dlaczego? Po pierwsze - właśnie tego dnia urodziła się sama Małgosia i doskonale zna ona ten ból obchodzenia jednocześnie urodzin i Dnia Dziecka :) "fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto" - napisała gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny

Oczywiście trudno wybrać sobie termin porodu - na ten moment jednak swoje urodziny 1. czerwca obchodzi w swojej rodzinie jedynie Małgorzata Rozenek-Majdan. Oczekujący na narodziny syna Radosław Majdan oczywiście nie zapomniał o tym ważnym dniu i złożył już ukochanej życzenia na Instagramie. Były piłkarz zamieścił na swoim profilu zmysłowe zdjęcie z żoną, pod którym zacytował fragment piosenki Always Remember Us This Way z filmu Narodziny gwiazdy...

A może nowa "gwiazdka" w rodzinie Małgosi i Radka jest już na świecie?

NAJNOWSZE