Małgorzata Rozenek-Majdan w drodze na porodówkę? “Zostało BARDZO niewiele czasu”

2020-05-29 7:59 mw
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi dziecko Radka? Fani polskich "Beckhamów" z niecierpliwością wyczekują informacji o przyjściu na świat dzidziusia, pilnie obserwując Instagram Małgosi i Radosława Majdanów. A tam... Łóżeczko dla malucha jest już gotowe, a Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza fanom, że termin porodu jest już bardzo bliski! Czyżby wybierała się już na porodówkę?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lada moment zostaną rodzicami. Do chwili przyjścia na świat małego potomka Radka Majdana zostało już niewiele czasu.

Ile dokładnie?

Małgosia Rozenek wraz ze swoim mężem skończyli już składanie łóżeczka dla dziecka. Chwaląc się efektem swojej pracy para zdradziła, że termin porodu malucha jest już bardzo bliski!

Odnalazłem w sobie zew majsterkowicza🛠i złotej raczki😂 zawsze uważałem , ze najważniejsza jest motywacja💪😂👍

- napisał Radosław Majdan na Instagramie, pokazując jak składa łóżeczko dla swojego pierwszego dziecka. Przyszły tata jest już wyraźnie gotowy do ojcostwa. Nie zdradza jednak, kiedy wraz z Małgosią przywitają na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę.

KIEDY RODZI MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN?

Znacznie więcej ujawnia Małgosia Rozenek. Żona Radka Majdana pokazała na swoim Instagramie efekt prac "stolarskich" męża, a przy okazji zdradziła, że dziecko przyjdzie na świat dosłownie lada chwila.

Zostało już niewiele czasu... 😊🤰🤱🏼 Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. 😜😝🥵 śpioszki? ✔️kupione 😏pokoik? ✔️Urządzony 😜 Imię? ✔️wybrane 🤫 kołyska DREAMER? ✔️ złożona 💪🏻 i nawet ustawiona w sypialni . Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan? 

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE